Other lots by Céramique Montoise
-
#144Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#138Céramique MontoiseEen lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#133Céramique MontoiseTwee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 36 cm -
#134Céramique MontoiseEen bolle vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een draak naar ontwerp van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#132Céramique MontoiseDrie aardewerken vazen met meerkleurige decors van A. Dubois, waarbij twee met reigers en bloesems en één met een vogel op een tak. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 33 cm -
#105Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een zeshoekige dekseldoos een rond dekselporje, een aasbak en een vide-poche. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 18 cm -
#92Céramique MontoiseEen lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm -
#90Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een achthoekige vaas, een buikvaas, een schenkkan en een kandelaar, versierd met meerkleurige decors van Antoine Dubois. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 - 25 cm -
#81Céramique MontoiseEen paar sierjardinières van Bergens aardewerk in de vorm van vissen, versierd met meerkleurige decors van bloemen en bladeren.
No longer availableOnline onlyDim. l: 29 cm -
#78Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949Twee vazen en een lampvoet van aardewerk met een meerkleurig decor van reigers in bloesems door Antoine Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 33 cm -
#80Céramique MontoiseEen lot Bergens aardewerk, bestaande uit zeven verschillende vaasjes, een schenkkannetje en een eivormig dekseldoosje, versierd met decors van vogels op bloeiende takken door Antoine Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 23 cm -
#76Céramique MontoiseEen vaas en een lmapvoet van meerkleurig aardewerk, versierd met een art deco decor van Antoine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cm -
#77Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949Een art deco lampvoet van aardewerk met een meerkleurig decor van Antoine Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#71Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949Een kandelaar en een vaasje van meerkleurig aardewerk op een dienbladje, versierd met een decor van Antoine Dubois. Tijdperk art deco. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 21 cm -
#72Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van Antoine Dubois. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#25Céramique MontoiseDrie siervazen van meerkleurig aardewerk. Eén met schilfers. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 27 cm -
#26Céramique MontoiseEen driedelig rokersstelletje op dienblaadje en een dubbele asbak met deksel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Deksel van het tweede met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. l: 29 & 25 cm -
#22Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande drie siervazen en een platte sierkruik. Tijdperk Art nouveau & Art deco. Allen gemerkt onderaan. Lichte glazuurslijtage aan de kruik.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#23Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, een pique-fleurs en een diepe schotel. Allen gemerkt onderaan. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 - 32 cm -
#24Céramique MontoiseDrie verschillende vazen van meerkleurig aardewerk. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cm -
#21Céramique MontoiseEen lot aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit twee verschillende vazen en twee verschillende schenkkannen. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 36 cm
Similar lots by type
-
#135Cérmique MontoiseDrie verschillende art deco vaasjes van Bergens aardewerk met meerkleurige vlakkendecors van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17, 21 & 23 cm -
#121Royal Zuid-Holland, GoudaTwee verschillende vazen van Gouds plateel met meerkleurige decors ‘Costa’ & ‘Nadro’. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 31 cm -
#130Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline only -
#119Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#124Koninklijke GoedawaagenEen lot aardewerk, bestaande uit twee vierkante dekselvaasjes, een ovaal vaasje, een sierkannetje, een bierpul en een vintage designvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 21 cm -
#118Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van vijf verschillende vaasjes van meerkleurig Gouds plateel. Allen gemerkt onderaan. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 16 cm -
#125Koninklijke Goedewaagen, GoudaEen gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 x 10 cm -
#126Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van zes schotels van Gouds plateel met meerkleurig decors, waarbij één met geajoureerde rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 - 32 cm -
#127Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kommetjes, drie kannetjes, een dekseldoosje en een suikerpot. Onderaan gemerkt. Eén kommetje met barst.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 17 cm -
#129Royal Zuid-Holland, GoudaEen bolle vaas van meerkleurig plateel met decor ‘Tessel’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#117Royal Zuid Holland, GoudaEen lot van drie ronde en een violonvormige schotel van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cm -
#120Royal Zuid-Holland, GoudaTwee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#136Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#145Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#123Koninklijke Goedewaagen, GoudaEen vaas, een sierkannetje en een Franstalig naambordje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 30 cm, Ø: 19 cm -
#131Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline only -
#142Ivora, GoudaEen inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 12 cm -
#141Royal Zuid-HollandEen sierkruik van meerkleurig plateel met decor ‘Belly’. Onderaan gemerkt. Jaarsymbool 1928.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm -
#143Een bol sierkruikje en een plat siervaasje van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 15 cm -
#128Regina, GoudaEen gevarieerd lot Gouds plateel, bestaande uit een schotel, een siervaas, een deksevaas, een dekesldoosje, twee kannetjes, een vaas en een schaaltje met oor. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 37 cm -
#122Royal Zuid-Holland, GoudaTwee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#140Royal Zuid-Holland, GoudaEen grote bolle sierkruik met meerkleurig decor ‘beek’. Omstreeks 1920.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#139Royal Zuid-Holland, GoudaDrie bolle kruiken van meerkleurig plateel met decors ‘Sonna’, ‘Belly’ & ‘Emanuel’. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#137Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12, 18 & 22 cm
Other lots in this auction
-
#45Royal Zuid-HollandEen lot van vijf kleine vaasjes, een kannetje en twee potjes van meerkleurig Gouds plateel. Jaren ‘20 & ‘30. Eén potje met randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 9,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#94Royal Zuid-HollandEen kruik en een vaas met oor van mat plateel met meerkleurige decors ‘Hollandia’ & ‘Srebo’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#55Royal Zuid-HollandEen art deco oorvaas van Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor ‘Agar’. Decorateursmonogram ‘MN’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#51Royal Zuid-HollandEen aardewerken sierkruik met gevlochten handvat, versierd met een meerkleurig decor van pauwen. Decor 505 met decorateursmonogram ‘A.P.’. Tijdperk art deco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Regina, GoudaEen klein kannetje van glansplateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Decorateursmonogram ‘MDB’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#62Royal Zuid-HollandEen vaasje en een lantaarntje van meerkleurig aardewerk met respectievelijke decors ‘Rhodian’ & ‘’Candia’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 23 cm -
#9Een klompje en een vaasje van Gouds glansplateel met meerkleurige bloemendecors. Het eerste gemerkt van Iris en het andere van De Molen (Plazuid).
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 1 cm -
#88Céramique de BruxellesTwee verschillende vintage lampenvoeten vaan aardewerk met rood en zwart glazuur. Opnieuw te monteren op elektriciteit. Onderaan gemerkt. De bolvormige met haarscheur in de voet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 17 cm -
#101Schoonhoven, HollandEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een jardinière met decor ‘Jaargety’, een lage vaas met decor ‘Kastanje’, een kannetje met decor ‘Carel’ en een hoog vaasje met decor ‘Segal’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm -
#10Royal Zuid-HollandEen art nouveau schotel van Gouds glansplateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Decorateursmonogram ‘RR’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cm -
#4Royal Zuid-HollandEen art nouveau kruikje van Gouds aardewerk met hooglansglazuur, versierd met een meerkleurig decor, gemonogrameerd ‘JK’. Vroeg XXe eeuws. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#28Royal Zuid-HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie vazen en twee kannen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 29 cm


