Other lots by Céramique Montoise
-
#101Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, versierd met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee oorvazen, een theepot, een schenkkan, een mandje, twee vaasjes (één met haarscheur), een klompje, een potje en een vierkante schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#102Céramique Montoise
Twee vazen op voet en een mandje van meerkleurig aardewerk. Tijdperk art deco. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 12 & 24 cm -
#99Céramique Montoise
Een lot van zes stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaas, een diepe schaal, een mandje, een dekselvaas en een paar hoornvazen
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#100Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie verschillende vazen, drie schenkkannen en twee dekseldozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 - 34 cm -
#98Céramique Montoise
Vier stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een schenkkan, een achthoekige schaal en een potje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#96Céramique Montoise
Een oorvaas van Bergens plateel met een meerkleurig gestileerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cm -
#97Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie borden, drie kopjes, één ondertasje, een schaal, twee vazen, een bonbonnière, een potje3,5 en twaalf borreltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 3,5 - 27 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#73Céramique Montoise
Een lot van vier stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een sierjardinière in de vorm van een vis, een mandje, een oorvaas en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 - 27 cm -
#38Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk met zes borreltjes en een rond schoteltje. Twee haakjes opnieuw te monteren. Gemerkt. Eén kopje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 28 cm -
#57Céramique Montoise
Een lot van zeven stuks Bergenplateel, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een oorvaas, een vaas op voet, een lage vaas, een kandelaar en een dekseldoosje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7 - 29 cm -
#50Céramique Montoise
Een lot van drie vaasjes en een kannetje van meerkleurig Bergenplateel met decor 101. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 12 - 22 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#46Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een halsvaas, een oorvaas, twee schenkkannen, een vierkant vaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 11 - 44 cm -
#43Céramique Montoise
Een lot van vijf stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee verschillende schenkkannen, twee verschillende dekseldoosjes en een klompje. Gemerkt. Rond dekseltje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#44Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uitier verschillende vazen en een rokerstelletje (zonder deksel). Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 5 - 30 cm -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een platte schenkkan, een kwispedoor, een zeshoekige dekselvaas en een schenkkannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 17 - 25 cm -
#41Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een asba, een pique-fleurs, drie verschillende schenkkannen en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cm -
#35Céramique Montoise
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een een zeshoekige tabakspot, een paar kwispedoors, twee verschillende vazen, twee verschillende schenkkannen en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm -
#25Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardwerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes, een schenkkan, een bakje en een schaal op voet. Decor 150. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 25 cm -
#21Céramique Montoise
Een paar vazen van meerkleurig Bergens aardewerk. Decor 112. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 36 cm -
#16Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een platte schenkkan en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 32 cm -
#6Céramique Montoise
Een lot Bergenplateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een zeshoekige tabakspot, een kwispedoor, een citruspers, een lage vaas en twee vazen op voet. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 10 - 28 cm -
#10Céramique Montoise
Een achthoekig vaasje en een schenkkannetje van meerkleurig aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van Antoine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#2Céramique Montoise
Een grote en een lage vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van Antine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 47 cm -
#8Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit vier verschillende vazen en twee ronde dekseldoosjes. Gemerkt. Eén vaasje met barst aan de rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 27 cm
Other lots in this auction
-
#103Royal Zuid-Holland
Twee ronde schotels van meerkleurig aardewerk en een schaaltje en twee asbakjes met decor ‘Unique metalique’. Alen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø: 8,5 - 30 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Vier stuks aardewerk, bestaande uit een wit vaasje met getorste ribben, een lampvoetje met een meerkleurig Oosters decor, een tabakspot met messingen dekesl en een waterpijpje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 24 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een pique-fleurs en een sierkan van meerkleurig Gouds plateel. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 12 & 25 cm -
#74Ivora, Gouda
Een asbak en een blaker van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cm -
#48De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm -
#18Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee jardinières, een geribde schaal op voet en een hoge kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20, 23 & 32 cm; h: 36 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#71Royal Zuid-Holland
Een aardewerken pique-fleurs met meerkleurig decor ‘Chardon’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#118
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een tabalspot, een schenkkannetje en een schoteltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 1à - 24 cm -
#79Rembrandt, Gouda
Twee dekselvazen van blauw en wit aardewerk naar XVIIIe eeuws Delfts voorbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cm -
#87jumbo, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas zonder deksel, vier schenkkannen, drie vazen en twee schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 5 - 23 cm