Other lots by Dubois, Bouffioulx
#173Dubois, BouffioulxTwee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#159Dubois, BouffioulxVijf kannetjes van geglazuurd steengoed, versierd met een Franse lelie. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#158Dubois, BouffioulxTwee aasjes, een pot en een pul van Belgisch steengoed. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40
#179Royal Zuid - HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#166Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#177Royal Zuid - Holland, GoudaTwee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#171W. Biron, ChateletEen lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#184Regina, GoudaEen lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#175Guerin, BouffioulxEen siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Faïencerie René Dubois, MonsEen zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#164FloraDrie vaasjes van meerkleurig Goudaplateel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#160Flora, GoudaDri vazen van bruin en groen geglazuurd aardewerk. Decor ‘Paros’. De grootste gerestaureerd aan de rand. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181Flora, HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#174Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Flora, GoudaEen lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#165Royal Zuid - Holland, GoudaTwee ronde schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Ciramat’ & ‘Bacona’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Regina, GoudaTwee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40
No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#141Royal GoedewaagenEen gevarieerd lot aardewerk, bestaande uit een buikvaas, een bierpul, een kannetje, een schotel op voet, een tabakspot en een reclamestaandertje. Allen gemerkt
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#79Céramique MontoiseEen schaal en twee vaasjes van meerkleurig aardewerk met een decor van bladeren. Gesigneerd ‘A.Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#129Céramique MontoiseEen lot van vijf verschillende kannen en een vaasje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘Ären-plateel’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 50 / 55 -
#4Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie vazen, een cachepot, twee kruiken, een schenkkan, een klepkan en een tabakspot. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#92Royal Zuid-HollandEen lot van vier schenkkannen van meerkleurig plateel met decors ‘Diora’, ‘Gobann’, ‘Smirna’ & ‘Alberto’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#3Chemisch Keramisch Fabriek, MaastrichtEen reeks van vijf sierschotels van blauw en wit aardewerk met decors van werken van o.a. Jan Steen en Francois Mieris. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#32Plateelbakkerij Zuid-HollandEen theeserviesje van blauw en wit Gouds plateel voor vijf personen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 - 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#151Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas van De Pauw en twee borden van de Porceleyne Fles. Gemerkt.
#154Royal Zuid - HollandEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bonbonnière, twee kandelaars, een schaaltje (randschilfer), een kom, twee potjes en een kopje met onderschoteltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een gevarieerd lot meerkleurig Gouda-aardewerk; bestaande uit schotels, opengewerkte schaaltjes, vazen, enz. Twaalf stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 50 / 60