Other lots by Flora, Gouda
-
#115Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm -
#114Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#93Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee dekselvazen, twee vaasjes op voet, een schenkkan, vijf vazen, een cachepot, een dubbele schaal en vier zwarte schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 36 cm -
#59Flora, Gouda
Een lot van 22 diverse schotels en schaaltjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 8 - 31 cm -
#56Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een opengewerkte schotel een bonbonière en twee schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 21 cm -
#47Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#5Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm
Other lots in this auction
-
#38Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk met zes borreltjes en een rond schoteltje. Twee haakjes opnieuw te monteren. Gemerkt. Eén kopje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 28 cm -
#70Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een dekselpotje van meerkleurig Gouds aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 18 cm -
#66Arnhemse Fayencefabriek
Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 19 cm -
#44Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uitier verschillende vazen en een rokerstelletje (zonder deksel). Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 5 - 30 cm -
#71Royal Zuid-Holland
Een aardewerken pique-fleurs met meerkleurig decor ‘Chardon’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#97Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie borden, drie kopjes, één ondertasje, een schaal, twee vazen, een bonbonnière, een potje3,5 en twaalf borreltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 3,5 - 27 cm -
#75Céramique Montoise - Ären
Een lot van drie stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klomp, een vaasje en een kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#79Rembrandt, Gouda
Twee dekselvazen van blauw en wit aardewerk naar XVIIIe eeuws Delfts voorbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cm -
#94
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee schotels en een dekselvaas van Gouda, een dekselvaas van Maastricht en een vaas en een lampenvoet van Portugal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 21 cm -
#92
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vier cachepots, een dekselvaas, een blaker, een mandje, een grote schotel, zeven vaasjes, vier schaaltjes, een klompje, een peper en zoutstelletje, een lampenvoetje en een mosterdpotje in de vorm van een molentje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 8 - 35 cm -
#36Royal Zuid-Holland
Drie verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, waarvan één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 13 - 22 cm