Other lots in this auction
-
#108
Een klompje en een vaasje van Gouds glansplateel met meerkleurige bloemendecors. Het eerste gemerkt van Iris en het andere van De Molen (Plazuid).
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 6 & 1 cm -
#87Flora, Gouda
Een lot van zes verschillende schotels en een coupe op voet van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 - 32 cmEstimate: € 30/40 -
#85Flora, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Negen stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30/40 -
#76
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#45
Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 23 - 32 cmEstimate: € 25/40 -
#149Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#37Céramique Montoise
Twee designcoupes, een kan, een klompje en een tonvormige tabakspot van meerkleurig aardewerk met decors van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 16 cmEstimate: € 30/35 -
#109Inca, Gouda
Vijf dekseldoosjes van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met bloemendecors. We voegen er een gelijkaardig schaaltje van Iris aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11,5 & 14,5 cm -
#97Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#145Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande iot een kruikn een dekselvaasje, een kandelaar, een schenkkan, een klomp, een asbak, twee bordjes, waarbij één van Nedlloyd SpiceRace, een tabakspot zonder deksel (barst) en twee verschillende vaasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50