#91
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cmEstimate: € 25/40 -
#4Chemisch Keramisch Fabriek, Maastricht
Een reeks van vijf sierschotels van blauw en wit aardewerk met decors van werken van o.a. Jan Steen en Francois Mieris. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25/40 -
#30Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 50/60 -
#48Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50 -
#69Céramique Montoise
Een hoornvaas, een kwispedoor, een buikvaas (randschilfer) en een oorvaas van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 25/35 -
#102Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#41Royal Zuid-Holland, Gouda
Een vaas, een schenkkan en een ronde schotel van meerkleurig Gouds plateel met glanzend glazuur. Decor ‘Polo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#119Ter Gouw, Gouda
Twee dekseldoosjes, een vaas, een schenkkan en een pijpvormige asbak van glanzend plateel met meerkleurige decors.. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cm -
#167Inca, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 21 cm -
#162
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 26 cm -
#64Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een bonbonnière op voet, een kruikje (restauraties), twee zeshoekige vazen (één gerestaureerd) en een dekselvaas, versierd met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 - 30 cmEstimate: € 40/50 -
#88Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30/40