Other lots in this auction
-
#19Royal Zuid-Holland
Een balustervaas en een schenkkan van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 36 & 44 cm -
#70Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een dekselpotje van meerkleurig Gouds aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 18 cm -
#21Céramique Montoise
Een paar vazen van meerkleurig Bergens aardewerk. Decor 112. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 36 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#23
Twee art nouveau vazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#32
Een lot meerkleurig Arnhems plateel, bestaande uit een vaas op voet, een balustervaas en een achthoekig potje. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#18Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee jardinières, een geribde schaal op voet en een hoge kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20, 23 & 32 cm; h: 36 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#87jumbo, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas zonder deksel, vier schenkkannen, drie vazen en twee schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 5 - 23 cm -
#72
Een lot van drie verschillende aardewerken schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 24 - 35 cm -
#57Céramique Montoise
Een lot van zeven stuks Bergenplateel, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een oorvaas, een vaas op voet, een lage vaas, een kandelaar en een dekseldoosje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7 - 29 cm -
#43Céramique Montoise
Een lot van vijf stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee verschillende schenkkannen, twee verschillende dekseldoosjes en een klompje. Gemerkt. Rond dekseltje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 24 cm