Other lots in this auction
-
#124Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Fanny’, bestaande uit een vaas, een sierkan en een schotel op drie bolle pootjes. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cm -
#176Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 26 cm -
#161
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit twee bekers, een cachepot, een schenkkan, een asbak en twee vaasjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 20 cm -
#177
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een tabalspot, een schenkkannetje en een schoteltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 1à - 24 cm -
#42Royal Zuid-Holand
Een tabakspot van zwart plateel met een meerkleurig bloemendecor ‘Mekka’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#98W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#23Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#101Royal Zuid - Holland, gouda
Een schenkkan, een vaas en een aperitefschotel van meerkleurig aardewerk, versierd met decor ‘Sinia’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#110Royal Zuid-Holland
Een lot plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier verschillende vazen en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 26 cm -
#2Schoonhoven
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit twee kruikjes, een dekseldoos, een bolle kandelaar (schilfer), twee asbakken en een bordje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#16
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee tabakspotten met messingen deksels, drie verschillende dekselvazen en twee vazen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van een vogel op een tak, bestaande uit een hoge en twee lage vazen, een mandje, twee schalen, een aperitiefschaal en vijf kleine bordjes. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 40 / 45