Other lots in this auction
-
#91
Een groot en gevarieerd lot Belgisch, Frans en Portugees aardewerk, bestaande uit vazen, kannen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cmEstimate: € 25/40 -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#86
Een gevarieerd lot meerkleurig Gouda-aardewerk; bestaande uit schotels, opengewerkte schaaltjes, vazen, enz. Twaalf stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 50/60 -
#75
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#118Dubois, Bouffioulx
Een grote vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van steekspelende ruiters. Onderaan gemerkt. restauratie aan de hals.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#170Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een schaal en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 23 cm -
#175Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm -
#6
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit vier eierdopjes op een houten rekje, acht verschillende kleine vaasjes, waarbij twee met verzilverd montuur, vier lage kommetjes, een plaquette een klompje en acht souvenirlepeltjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#156
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/45 -
#27Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Belgisch plateel, bestaande uit drie mandjes, een kruikje, een schenkkan, een kandelaar, een kommetje, een bonbonnière, een vide-poche en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 21 cmEstimate: € 50/60 -
#141
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm