Other lots in this auction
-
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#96Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#28
Een lot Hollands plateel meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een dekselvaas, twee verschillende knobbelvazen, een schenkkan, twee kruikjes, een vaasje, een theepot zonder deksel en drie schoteltjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 41 cmEstimate: € 40/50 -
#136
Vijf asbakken van mat Hollands aardewerk met het logo van Verheul (autobussen en vrachtwagens), waarbij twee in blauw en drie in wit. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm -
#59
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander. We voegen er een tweede vaatje zonder toebehoren aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#13
Een lot van negen borden van blauw en wit Belgisch aardewerk, o.a. gemerkt van Boch. We voegen er een vaasje van Brussels porselein aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 - 24 cmEstimate: € 20/30 -
#116Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier schenkkannetjes, twee vaasjes en een bloempotje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 7,5 - 19 cm -
#16
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee tabakspotten met messingen deksels, drie verschillende dekselvazen en twee vazen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 40/60 -
#153Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#98W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#23Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30/50 -
#121Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een luciferhouder en een pique-fleurs zonder montuur met decor ‘kurba’ en een asbak en een potje met decor Lesina. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 11 - 16 cm