Other lots in this auction
-
#4
Een Bergens aardwerk, bestaande uit een jenevervaatje, twee vazen met bloemendecors, een bol vaasje, een platte oorvaas, een klompje en een schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#87jumbo, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas zonder deksel, vier schenkkannen, drie vazen en twee schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 5 - 23 cm -
#67Royal Zuid-Holland
Drie verschillende vaasjes en een schaaltje van meerkleurig Gouda-aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 8; h: 9 - 10 cm -
#73Céramique Montoise
Een lot van vier stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een sierjardinière in de vorm van een vis, een mandje, een oorvaas en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 - 27 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#108Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een schaal en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 18 - 23 cm -
#59Flora, Gouda
Een lot van 22 diverse schotels en schaaltjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 8 - 31 cm -
#35Céramique Montoise
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een een zeshoekige tabakspot, een paar kwispedoors, twee verschillende vazen, twee verschillende schenkkannen en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm -
#42Céramique de Bruxelles
Drie stuks meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een vaasje en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt ‘Cérabelge’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#93Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee dekselvazen, twee vaasjes op voet, een schenkkan, vijf vazen, een cachepot, een dubbele schaal en vier zwarte schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 36 cm -
#85
Een lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit een schaal op messingen voet, twee dekselvazen, twee schenkkannen en twee lampenvoeten. Delft & Gouda.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm