Other lots by Royal Zuid-Holland
-
#130Royal Zuid-Holland
Twee vazen van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Niva’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#131Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een oorvaas, twee bolle kannen en een bonbonnière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kannen van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Collier’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#114Royal Zuid-Holland
Een lot van drie dekselvazen van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 35 & 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#112Royal Zuid-Holland
Twee vaasjes en een kandelaar van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 25 / 40 -
#109Royal Zuid-Holland
Twee bolle kruikjes van meerkleurig Gouds aardewerk. Eén zonder stop. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#102Royal Zuid-Holland
Twee schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Corona’. Begin ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#86Royal Zuid-Holland
Twee verschillende grote schenkkannen met meerkleurige bloemendecors ‘Margaret’ & ‘Vernon’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 35 -
#80Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een grote cachepot, een vaasje, twee schenkkannen, een dekselpotje, een mandje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 8 - 24 cmEstimate: € 25 / 50 -
#78Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een vaas en een cachepot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 11 - 26 cm -
#73Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schenkkannen, een bolle vaas, een diepe schotel en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 25 / 50 -
#72Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een designschaal en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#79Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateek, bestaande uit een platte ronde schotel, twee diepe schotels, een aperitiefschaal en een schaamtje met oor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 17 - 28 cmEstimate: € 25 / 40 -
#71Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een grote jardinière, een merkwaardige kruik en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#70Royal Zuid-Holland
Drie bolle kruiken van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#69Royal Zuid-Holland
Een zeshoekige inktpot en een kruikje van Gouds aardewerk met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt. Art nouveau.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#68Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig aardewerk met meerkleurige motieven. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#65Royal Zuid-Holland
Een bolle kruik en een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Rolinde’. Onderaan gemerkt. Jaarteken 1929.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 28 - 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#53Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel uit Gouda, bestaande uit een tabakspot, een dekseldoos en twee vazen. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64Royal Zuid-Holland
Een bolle lampvoet van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cm (z.k.)Estimate: € 15 / 25 -
#63Royal Zuid-Holland
Een jeneverkruik en een ronde schaal van glanzend plateel met decor ‘Yselstroom’. Onderaan gemerkt. 1919.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 27; Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#62Royal Zuid-Holland
Een art nouveau oorvaas van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Royal Zuid-Holland
Een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Mabel’. Onderaan gemerkt. Jaarmerk 1920.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig Gouds plateel, versierd met gestileerd bloemendecor ‘Mary’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 50 -
#56Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een schenkkan en een schotel met decor ‘Londres’, een grote balustervaas en een schotel met decor ‘Blufri’, een dekselvaas met decor ‘Logani’ en een schotel met decor ‘Bianca’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 - 40 cm; Ø: 30 - 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#29Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glansglazuur, bestaande uit een kandelaar, een een bord, een schoteltjes, drie potjes, een luciferhouder en twee vaasjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#27Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf verschillende vazen, vier kannen en een tabakspot zonder deksel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit acht verschillende schotels en schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 16 - 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#25Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee vaasjes, drie potjes en een kaartenhoudertje op violonvormig plateau. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 11 cmEstimate: € 25 / 45 -
#20Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, bestaand uit twee kleine vaasjes, een dekselpot (Deksel niet origineel), een luciferhouder, een sierschotel en twee schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 8 - 10; Ø: 8 - 23 cmEstimate: € 25 / 45 -
#19Royal Zuid-Holland
Twee designvazen van meerkleurig Gouds plateel, waarbij de grootste met decor ‘Wildo I’ en de andere met decor ‘Blami’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#17Royal Zuid-Holland
Een lampvoet van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een meerkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, waarbij een diepe schotel met een reliëfdecor van reeën, een schotel met decor ‘Unique metalique’ en een bolle vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 1ç cm; Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#16Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kommen van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één op voet. Beide onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 20 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h: 13 - 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Royal Zuid-Holland
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vijf grote sierschotels, een aperitiefschotel, een wandbord, een asbak en een vide-poche. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 20 / 35 -
#12Royal Zuid-Holland
Een tabakspot en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met respectievelijke decors ‘Arras’ & ‘Atrium’. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Royal Zuid-Holland
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een grote vaas met decor ‘Congola’, een kruikje met decor ‘Bernadet’ en een schaaltje met decor ‘Effect’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier cachepots, twee schenkkannen, een kandelaar en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Royal Zuid-holland
Een sierjardinière van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met decor ‘Betty’, bestaande uit een dekselvaas, een kan, een vaasje en een schaaltje met oor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#24Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met glansglazuur, bestaande uit een theepot, vier kannen, een vaas een een schotel, versierd met verschillende meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#118Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie verschillende schenkkannen en een grote flesvaas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#119
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#76Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie schenkkannen, een lage vaas, een oorvaasje en een asbak met tabakspot. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 9 - 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#2
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een siervaas met Egyptische tekens van Guerin, een sierkruik van Pitot en een merkwaardige koffiepot van Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit tweee kruikjes, een platte schenkkan, een bol vaasjes, een vaasje met opschrift ‘Luxembourg’ en een kopje met schoteltje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#23Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een vierdelig rokerssetel op plateau, drie vazen en een schenkkannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 7 - 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#128Tiko, Gouda
Een lot aardewerk, bestaande uit een aperitiefschaaltje, en drie verschillende kannetjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#99Royal Goedewaagen, Gouda
Een sierbord van meerkleurig aardewerk met reliëfdecor ‘Inca’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30