Other lots by Royal Zuid-Holland
-
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#171Royal Zuid-Holland
Een eirond vaasje van Gouds aardewerk, versierd met een Hollands rivierlandschap in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#170Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een schaal en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 23 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#133Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 25 cm -
#128Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een bolle vaas, drie kannetjes en een kleiner bol vaasje. Decors ‘Ata’, ‘Frato’, ‘Mara’, & ‘Plonia’. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 19 cm -
#129Royal Zuid-Holland
Drie verschillende kandelaars en een olielampje van meerkleurig Gouds plateel met decors ‘Fanny’, ‘Virga’ & ‘Victoria’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#127Royal Zuid-Holland
Een lot Hollands aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een jeneverkruikje, een asbak van ‘Oude vlek’, een asbak van ‘Metaroc’, een blauwe schotel en een bierpul met tinnen deksel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 17 cm; Ø: 19 & 29 cm -
#123Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een grote sierkandelaar van meerkleurig mat plateel met respectievelijke decors ‘Sydney’ door Alouisius Kuster en ‘Daisy’. 1923. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 21 cm -
#124Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Fanny’, bestaande uit een vaas, een sierkan en een schotel op drie bolle pootjes. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cm -
#121Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een luciferhouder en een pique-fleurs zonder montuur met decor ‘kurba’ en een asbak en een potje met decor Lesina. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 11 - 16 cm -
#122Royal Zuid-Holland
Een tabakspot en een asbak met luciferdoosjeshouder van meerkleurig plateel met mat glazuur. Respectievelijke decors ‘Penseo’ & ‘Corona’. Gaaf. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 16 & 15 cm -
#120Royal Zuid-Holland
Een kandelaar van Gouds plateel met meerkleurig bloemendecor ‘Riauw’. Decorateursmonogram ‘MN’. Gaaf. 1923.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#116Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier schenkkannetjes, twee vaasjes en een bloempotje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 7,5 - 19 cm -
#117Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan en een diepe schotel met opengewerkte rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 22 & 25 cm, Ø: 30 cm -
#114Royal Zuid-Holland
Een grote oorvaas en een bolle schankkan van Gouds plateel, versierd met meerkleurige bloemendecors, resp. ‘Kitty’ & ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 21 cm -
#115Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, twee bolle vaasjes, een vaas op voet en een dekseldoosje. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#113Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie vazen en twee kannen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 29 cm -
#110Royal Zuid-Holland
Een lot plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier verschillende vazen en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 26 cm -
#111Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bolle vaas en een schenkkan met decor ‘Anette’, een bolle vaas en een kraagvaasje met decor ‘Broca’ en een bol vaasje met decor ‘Majoma’. Allen gemerkt onderaan. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 - 15 cm -
#43Royal Zuid-Holland
Een lot van vier schenkkannen van meerkleurig plateel met decors ‘Diora’, ‘Gobann’, ‘Smirna’ & ‘Alberto’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#40Royal Zuid-Holland
Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#35Royal Zuid-holland
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee vazen, twee kannen, een asbak en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50/60 -
#34Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel van Gouda, bestaande uit een schenkkan, twee verschillende vazen, een kleine jardinière, een dekseldoosje en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#18
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit vaasjes, flesjes, kopjes, een bonbonnière, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#2Schoonhoven
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit twee kruikjes, een dekseldoos, een bolle kandelaar (schilfer), twee asbakken en een bordje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#53Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35/50 -
#146Ivora, Gouda
Een inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#108
Een klompje en een vaasje van Gouds glansplateel met meerkleurige bloemendecors. Het eerste gemerkt van Iris en het andere van De Molen (Plazuid).
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 6 & 1 cm -
#157Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cm -
#42Royal Zuid-Holand
Een tabakspot van zwart plateel met een meerkleurig bloemendecor ‘Mekka’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#26Faïencerie René Dubois, Mons
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit een grote en een kleine schenkkan, een schaaltje, een eivormig vaasje en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 36 cmEstimate: € 35/40 -
#50
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit kruiken, kannen en vazen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 29 cmEstimate: € 70/80 -
#54Royal Zuid-Holland, Gouda
Een grote schenkkan en twee oorvazen van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Anette’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30/50 -
#22
Twee vazen van Bergens aardewerk met meerkleurige bladerdecors. Beide gesigneer ‘A. Dubois’. De grootste met kleine schilfer onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 36 & 54 cmEstimate: € 40/50 -
#6
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit vier eierdopjes op een houten rekje, acht verschillende kleine vaasjes, waarbij twee met verzilverd montuur, vier lage kommetjes, een plaquette een klompje en acht souvenirlepeltjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60