Other lots in this auction
-
#125Céramique Montoise
Een lot meerkleurgig Bergens plateel, bestaande uit vier verschillende vaasjes, een hoog schenkkannetje, een klompje en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#7Flora, Gouda
Een lot meerkleurig mat plateel, bestaande uit een schenkkan, een dekselvaas, drie asbakken, twee dekseldoosjes, een bol vaasje e,n vijf verschillende schalen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 - 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op plateau en een sierjardinière van Bergens aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloesems, gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 14 cmEstimate: € 25 / 45 -
#126Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een dekseldoosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 7 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#9Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier cachepots, twee schenkkannen, een kandelaar en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Céramique Montoise
Een bonbonnière en een schenkkan van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 14 & 22 cmEstimate: € 20 / 35 -
#115
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een oorvaasje van ‘Regina’, een bol kruikje van de ‘Koninklijke Goedewaagen’ en twee sierborden en een cachepot van ‘Schoonhoven’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#8Flora, Gouda
Een gevarieerd lot Gouda, bestaande uit schaaltjes, vazen enz. Twintig stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#113
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een vaasje, een vaasje met een afbeelding van kasteel Over Holland te Nieuwersluis, een vaasje met floraal decor en een kannetje. De eerste twee gemerkt van Schoonhoven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 10 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15 / 25