Other lots by Ivora, Gouda
-
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#48Ivora, Gouda
Een bolle vaas en een tabakspot van meerkleurig plateel met decor ‘Mat 23’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 25 / 50
Other lots in this auction
-
#125Céramique Montoise
Een lot meerkleurgig Bergens plateel, bestaande uit vier verschillende vaasjes, een hoog schenkkannetje, een klompje en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#92Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een picque-fleurs, een paar kleine oorvaasjes, een grote oorvaas en een geribde dekselvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 11 - 32 cmEstimate: € 20 / 40 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#126Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een dekseldoosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 7 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#65Royal Zuid-Holland
Een bolle kruik en een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Rolinde’. Onderaan gemerkt. Jaarteken 1929.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 28 - 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#13Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kommen van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één op voet. Beide onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 20 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Cérabelga
Een vaasje en een schenkkan van meerkleurig Brussels aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 15 / 30 -
#77Flora, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vijf kannen en drie vaasjes met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 15 / 30 -
#41Koninklijke Goedewagen, Holland
Een lot meerkleurig plateel, bestaande ut een art deco pique-fleurs, een art nouveau vaasje, een kannetje, een kopje, een kannetje met het wapen van Harderwijk, een visschotel en een spreukenbord. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 4 - 18 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#98Céramique Montoise
Een driedelig klokstel van Bergens aardewerk, versierd met meerkleurig decor ‘Nervia’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 30 / 40