Other lots by Ivora, Gouda
-
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#48Ivora, Gouda
Een bolle vaas en een tabakspot van meerkleurig plateel met decor ‘Mat 23’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 25/50
Other lots in this auction
-
#139Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee lampvoeten, een bole vaas, een vaasje op voet, een mandje, een bolle schenkkan en een klompje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 - 32 cmEstimate: € 35/50 -
#107Cérabelga
Een vaasje en een schenkkan van meerkleurig Brussels aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 15/30 -
#96
Een lot van twee kalebasvazen en twee dekselvazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 30 & 40 cmEstimate: € 20/40 -
#75Regina, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote dekselvaas en een dekseldoosje met Delfts decor, een eirond vaasje, een kannetje en een schoteltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 58 cmEstimate: € 15/25 -
#41Koninklijke Goedewagen, Holland
Een lot meerkleurig plateel, bestaande ut een art deco pique-fleurs, een art nouveau vaasje, een kannetje, een kopje, een kannetje met het wapen van Harderwijk, een visschotel en een spreukenbord. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 4 - 18 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15/25 -
#112Royal Zuid-Holland
Twee vaasjes en een kandelaar van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 25/40 -
#21Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit een grote ronde schotel, een schenkkan, twee vazen, een suikerpot zonder deksel en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 6 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#126Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een dekseldoosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 7 - 15 cmEstimate: € 25/35 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#104Eerste Steenwijker Kunst Aardewerk Fabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een ol kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 15/35 -
#132Céramique Montoise
Een grote balustervaas van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 25/40