Other lots in this auction
-
#122Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, bestaande uit een vaas, drie kannen, een dekselpot en een schaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#108Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een kruikje, een oorvaasje, twee dekseldoosjes en een bol vaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#139Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee lampvoeten, een bole vaas, een vaasje op voet, een mandje, een bolle schenkkan en een klompje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 - 32 cmEstimate: € 35 / 50 -
#23Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een vierdelig rokerssetel op plateau, drie vazen en een schenkkannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 7 - 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#106Céramique Montoise
Twee art deco lampvoeten van Bergens aardewerk met een meerkleurig floraal decor van Antoine Dubois. Eén met kleine schilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 40 -
#50Grégoire
Een grote oorvaas van meerkleurig geglazuurd steengoed, versierd met een reliëfecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#21Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit een grote ronde schotel, een schenkkan, twee vazen, een suikerpot zonder deksel en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 6 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#85
Een lot van vijf verschillende vazen en een schenkkan van meerkleurig Hollands aardewerk. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 21 - 32 cmEstimate: € 15 / 30 -
#73Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schenkkannen, een bolle vaas, een diepe schotel en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 25 / 50 -
#126Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een dekseldoosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 7 - 15 cmEstimate: € 25 / 35