Other lots in this auction
-
#90
Een lot Hollands aardewerk met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit zes verschillende vazen en een schenkkan. Enkele gemerkt van ‘Ram’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 14 - 47 cmEstimate: € 30/40 -
#71Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een grote jardinière, een merkwaardige kruik en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#106Céramique Montoise
Twee art deco lampvoeten van Bergens aardewerk met een meerkleurig floraal decor van Antoine Dubois. Eén met kleine schilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 20/40 -
#52Ivora, Gouda
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekselpot, een schenkkan, twee lage vaasjes en een ovaal bakje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 6 - 24 cmEstimate: € 25/50 -
#24Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met glansglazuur, bestaande uit een theepot, vier kannen, een vaas een een schotel, versierd met verschillende meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 15/25 -
#78Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een vaas en een cachepot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 11 - 26 cm -
#87Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#108Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een kruikje, een oorvaasje, twee dekseldoosjes en een bol vaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 20/30 -
#8Flora, Gouda
Een gevarieerd lot Gouda, bestaande uit schaaltjes, vazen enz. Twintig stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#121Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kannen van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Collier’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#97Dubois, Bouffioulx
Twee vazen van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecors, waarbij één met vogels en één met hiërogliefen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 30/40