Other lots by Regina, Gouda
-
#184Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#185Regina, Gouda
Twee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#72Regina, Gouda
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier asbakken, een inktpot en een blaker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 11 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#73Regina, Gouda
Twee stuks meerkleurig plateel, bestaande uit een vaas met decor ‘Bochara’ en een schotel met decor ‘Rosario’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 42 cm, Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#60Regina, Gouda
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee dekselpotten, twee vaasjes en een sierbord met de naam van de plateelbakkerij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 10 - 16 cm Ø: 33 cmEstimate: € 45/60 -
#17Regina, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit vier verschillende vazen (één met kleine restauratie), een bierpul, een klein kannetje (schilfer), een jeneverfles en vier kopjes met ondertasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 8 - 33 cmEstimate: € 40/60 -
#6Regina, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit kruiken, vaasjes, schalen, bordjes, doosjes, enz. Bijgevoegd één rood en wit vaasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 30/60
Similar lots by type
-
#170Faïencerie René Dubois, Mons
Een zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#167Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#178Royal Zuid - Holland, Gouda
Een grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#174
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#175Guerin, Bouffioulx
Een siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#181Flora, Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#169Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#190
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#164Flora
Drie vaasjes van meerkleurig Goudaplateel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#171W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#166
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30/40 -
#180
Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40/50 -
#176
Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#163Royal Zuid - Holland, gouda
Een schenkkan, een vaas en een aperitefschotel van meerkleurig aardewerk, versierd met decor ‘Sinia’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#191
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#173Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#18940
Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#179Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#188Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#186Royal Zuid-holland, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#168Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#172Royal Zuid - Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#146Royal Goedewaagen
Een vaasje van meerkleurig aardewerk met decor ‘Inca’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#110Céramique Montoise
Twee driedelige theestellen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, waarbij één met drie kopjes en drie borden en één met vier kopjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#45Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30/50 -
#160Flora, Gouda
Dri vazen van bruin en groen geglazuurd aardewerk. Decor ‘Paros’. De grootste gerestaureerd aan de rand. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30/40 -
#42Céramique Montoise
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van A. Dubois. Onderaan gemerkt ‘Mex’ Decor 89. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#107Royal Plazuid, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig Gouds plateel, versierd met decor ‘Charmi’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#124Céramique Montoise
Een aardewerken jenevervaatje met zes borreltjes, versierd met meerkleurige decors van A. Dubois. Gemerkt. Zonder staander of kraantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#40Plateelbakkerij Zuid-Holland
Een driedelig stel van meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een grote en een een kleine kruik en een kandelaar op een violonvormig dienblad. Decor Rio. Begin jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 20 - 32 cmEstimate: € 40/50 -
#62Céramique Montoise
Drie verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van vogels en bloesems, gesigneerd A. Dubois. Onderaan gemerkt ‘Mex’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12,5 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#34
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee bierpullen van KLM, een bonbonnière (deksel niet origineel), drie asbakken, een schaaltje met oor, een ovaal schaaltje, een kommetje, een plaquette met de kerk van Gouda en een pijpenhoudertje.
Lot de faïences hollandaises bleues et blanches comprenant deux chopes de la KLM, une bonbonnière (couvercle rapporté), trois cendriers, un plat à anse, un petit plat ovale, un bol, une plaquette représentant l’église de Guda et un porte-pipe.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#100Céramique Montoise
Een klokstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en één cassolette met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#56
Een grote en een kleine jardinière van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 & 27 cmEstimate: € 25/35