Other lots in this auction
-
#106Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40 -
#84Flora, Gouda
Een lot aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond, bestaande uit drie kannetjes, een dekseldoosje, een aperitiefschaal, een diepe schotel en een schoteltje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35Royal Zuid-holland
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee vazen, twee kannen, een asbak en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#165Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 26 cm -
#30Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie grote schenkkannen met grote tuit en twee bolle schenkkannen van meerkleurig plateel. Respectievelijke decors ‘Camelia’, ‘Kabor’, ‘Ridge’(?), ‘Trix’ & ‘Nagar’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#28
Een lot Hollands plateel meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een dekselvaas, twee verschillende knobbelvazen, een schenkkan, twee kruikjes, een vaasje, een theepot zonder deksel en drie schoteltjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#71Zenith, Gouda
Drie vaasjes en een kannetje van plateel met groen en verguld decor ‘Carmen’. Onderaan gemerkt. Eén vaasje met randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 20 / 40 -
#95Dubois, Bouffioulx
Twee aasjes, een pot en een pul van Belgisch steengoed. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#83Royal Goedewaagen
Een gevarieerd lot aardewerk, bestaande uit een buikvaas, een bierpul, een kannetje, een schotel op voet, een tabakspot en een reclamestaandertje. Allen gemerkt
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#64Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een bonbonnière op voet, een kruikje (restauraties), twee zeshoekige vazen (één gerestaureerd) en een dekselvaas, versierd met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#80Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, drie dekseldoosjes, een diepe schaal met oor, een ronde schotel, twee vaasjes en een klompje. Grotendeels versierd met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 45 / 55 -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm