Other lots by Regina, Gouda
-
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#62Regina, Gouda
Twee kannen, een bolle vaas en een schotel op voet van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 7 - 21 cm -
#33Regina, Gouda
Drie stuks meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een laag vaasje en een kannetje en een vaasje in art nouveaustijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#28Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 cm -
#17Regina, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met een meerkleurig bloemendecor op oranje fond, bestaande uit een dekselvaas, een kraagvaas, een oorvaas en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 17 - 38 cm
Other lots in this auction
-
#53Zenith, Gouda
Een lot van veertien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een kruikje, een asbak, een dekseldoosje, een klompje en negen verschillende schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 4 - 23 cm; Ø: 15 - 30 cm -
#78
Een aardewerken cachepot met een decor van rozen op groene fond. Engels werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 26 cm -
#36Royal Zuid-Holland
Drie verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, waarvan één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 13 - 22 cm -
#47Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#13Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een mandje, een dekseldoosje, een grote schenkkan en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#35Céramique Montoise
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een een zeshoekige tabakspot, een paar kwispedoors, twee verschillende vazen, twee verschillende schenkkannen en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm -
#48De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm -
#39Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kandelaar, twee vaasjes, een laag kommetje en een pique-fleurs. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#98Céramique Montoise
Vier stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een schenkkan, een achthoekige schaal en een potje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#74Ivora, Gouda
Een asbak en een blaker van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cm -
#32
Een lot meerkleurig Arnhems plateel, bestaande uit een vaas op voet, een balustervaas en een achthoekig potje. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#6Céramique Montoise
Een lot Bergenplateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een zeshoekige tabakspot, een kwispedoor, een citruspers, een lage vaas en twee vazen op voet. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 10 - 28 cm