Other lots by Tiko, Gouda
Other lots in this auction
-
#41Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een asba, een pique-fleurs, drie verschillende schenkkannen en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cm -
#7Ivora, Gouda
Een inktpot, een zeshoekig potje en een vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 7 - 17 cm -
#90
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit vijf schenkkannen, drie bonbonnières, een schaaltje, twee borden, een grote en een kleine vaas. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#27Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 14 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#72
Een lot van drie verschillende aardewerken schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 24 - 35 cm -
#42Céramique de Bruxelles
Drie stuks meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een vaasje en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt ‘Cérabelge’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#101Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, versierd met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee oorvazen, een theepot, een schenkkan, een mandje, twee vaasjes (één met haarscheur), een klompje, een potje en een vierkante schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#23
Twee art nouveau vazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#11Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit twee platte kruiken, een platte oorvaas en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 19 - 26 cm -
#39Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kandelaar, twee vaasjes, een laag kommetje en een pique-fleurs. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 5 - 17 cm