Other lots in this auction
-
#119
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/45 -
#1Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met decor ‘Betty’, bestaande uit een dekselvaas, een kan, een vaasje en een schaaltje met oor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#36Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een oorvaas, een schaaltje, een sierjardinière, een wandbakje en een dekselpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/50 -
#19Royal Zuid-Holland
Twee designvazen van meerkleurig Gouds plateel, waarbij de grootste met decor ‘Wildo I’ en de andere met decor ‘Blami’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25/40 -
#89
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee flesjes in de vorm van een koppel, een schaaltje, een grote schotel, een kruikje van Bols en vier vaasjes. Merken van ‘Ram’ en ‘De Porceleyne Fles’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 16 cmEstimate: € 30/50 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#87Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#118Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie verschillende schenkkannen en een grote flesvaas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 20/30 -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#31Céramiqe Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een vierdelig rokersstelletje op rond dienblad, een vaas en een grote achthoekige schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 3 - 20 cmEstimate: € 25/40 -
#4Jumbo, Gouda
Een lot geglazuurd Gouds aardewerk, bestaande uit een klein vaasje, acht kannetjes en een opengewerkte vaas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25/35