Other lots in this auction
-
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een grote vaas, twee kleine vaasjes, een dekseldoosje, een klompje en een siermand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#72Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een designschaal en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Jumbo, Gouda
Een lot geglazuurd Gouds aardewerk, bestaande uit een klein vaasje, acht kannetjes en een opengewerkte vaas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op plateau en een sierjardinière van Bergens aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloesems, gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 14 cmEstimate: € 25 / 45 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier cachepots, twee schenkkannen, een kandelaar en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Céramique Montoise
Een bonbonnière en een schenkkan van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 14 & 22 cmEstimate: € 20 / 35 -
#34De Porceleyne Fles
Een vaasje en een kruikje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Céramique Montoise
Een grote balustervaas van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 25 / 40 -
#44
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit drie kandelaars, een grote en een kleine kan, een kruik en een sierbord. Merken van Gégoire & Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 25 / 40 -
#133
Een art nouveau lampvoet en een vaas van meerkleurig glansplateel. De eerste gemerkt van Distel, de tweede van Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 15 & 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95
Een kraagvaas en een grote schenkkan van Gouds aardewerk met blauw en geel decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Dim. h: 26 & 37 cmEstimate: € 30 / 50