#4Jumbo, Gouda
Een lot geglazuurd Gouds aardewerk, bestaande uit een klein vaasje, acht kannetjes en een opengewerkte vaas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25/35 -
#37Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 20/35 -
#53Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#81
Een zeer gevarieerd lot blauw en wit aardwerk in Delftse stijl, bestaande uit vazen, kandelaars, borden, schotels, diertjes, huisjes, enz. diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 30/60 -
#112Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 25/40 -
#123
Een paar glansplatelen miniatuur balustervaasjes, een tazza en een glansplatelen schotel. De eerste gemerkt van ‘Talos’, de laatste van ‘De duif’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 6 - 13 cmEstimate: € 25/40 -
#131Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een oorvaas, twee bolle kannen en een bonbonnière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30/40 -
#28Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit acht verschillende schotels en schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 16 - 30 cmEstimate: € 15/25 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
#59Royal Goedewaagen, Gouda
Een platte schotel, een diepe schotel en een vaas van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 32 & 36; h: 24 cmEstimate: € 15/30 -
#133
Een art nouveau lampvoet en een vaas van meerkleurig glansplateel. De eerste gemerkt van Distel, de tweede van Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 15 & 21 cmEstimate: € 20/30 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/50