Other lots by Royal Zuid - Holland, Gouda
-
#177Royal Zuid - Holland, GoudaTwee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#178Royal Zuid - Holland, GoudaEen grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#163Royal Zuid - Holland, goudaEen schenkkan, een vaas en een aperitefschotel van meerkleurig aardewerk, versierd met decor ‘Sinia’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165Royal Zuid - Holland, GoudaTwee ronde schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Ciramat’ & ‘Bacona’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 20 / 30
Similar lots by type
-
#170Faïencerie René Dubois, MonsEen zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40 -
#191Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#188Flora, GoudaEen lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#171W. Biron, ChateletEen lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#160Flora, GoudaDri vazen van bruin en groen geglazuurd aardewerk. Decor ‘Paros’. De grootste gerestaureerd aan de rand. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181Flora, HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#164FloraDrie vaasjes van meerkleurig Goudaplateel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#186Royal Zuid-holland, GoudaEen gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#18940Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#166Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#184Regina, GoudaEen lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#161Flora, GoudaEen lot van zes verschillende schotels en een coupe op voet van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#179Royal Zuid - HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#167Dubois, BouffioulxEen lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#174Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#185Regina, GoudaTwee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#190Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#173Dubois, BouffioulxTwee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#169Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#180Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#175Guerin, BouffioulxEen siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#168Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#9De Porceleyne FlesEen lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie dekselvazen (twee zonder deksel), twee verschillende vazen, een lampenvoet, een kleine kandelaar, een dekselpot, drie schaaltjes en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 39 cmEstimate: € 30 / 60 -
#66Royal Zuid-HollandEen tabakspot en een vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Respectievelijke decors Roba & Cailler. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#6Regina, GoudaEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit kruiken, vaasjes, schalen, bordjes, doosjes, enz. Bijgevoegd één rood en wit vaasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#57Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier kannetjes en drie vaasjes met bloemendecors.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#60Regina, GoudaEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee dekselpotten, twee vaasjes en een sierbord met de naam van de plateelbakkerij.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 16 cm Ø: 33 cmEstimate: € 45 / 60 -
#140Een lot meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een lampvoet van Plazuid, een kannetje van Iris, een ongemerkt kannetje en een Bergens kannetje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#56Een grote en een kleine jardinière van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#18Schoonhoven, HollandEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bierpul, twee verschillende vaasjes, waarbij één met randschilfers, een dekselpot zonder deksel, een bonbonnière, een bladvormige vide-poche, een dekseldoos en een grote schotel met een molen in het decor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#23De Porceleyne Fles, DelftEen lot wit en blauw plateel, bestaande uit een bolle geribde vaas, een vierkante vaas, een asbak, twee sierschotels en drie sierbordjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#79Céramique MontoiseEen schaal en twee vaasjes van meerkleurig aardewerk met een decor van bladeren. Gesigneerd ‘A.Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#85Een tête-à-tête van Bergens aardewerk met een meerkleurig decor van bloesemtakken. Bijgevoegd een licht afwijkende koffiekan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#125Céramique MontoiseEen rokersstel, twee asbakken en een mandje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 13 - 27 cmEstimate: € 40 / 50

