Other lots by Royal Zuid - Holland, Gouda
-
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#178Royal Zuid - Holland, Gouda
Een grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#163Royal Zuid - Holland, gouda
Een schenkkan, een vaas en een aperitefschotel van meerkleurig aardewerk, versierd met decor ‘Sinia’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#165Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee ronde schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Ciramat’ & ‘Bacona’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 30 cmEstimate: € 20/30
Similar lots by type
-
#164Flora
Drie vaasjes van meerkleurig Goudaplateel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#184Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#181Flora, Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#179Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#160Flora, Gouda
Dri vazen van bruin en groen geglazuurd aardewerk. Decor ‘Paros’. De grootste gerestaureerd aan de rand. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30/40 -
#175Guerin, Bouffioulx
Een siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#171W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#190
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#166
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30/40 -
#180
Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40/50 -
#161Flora, Gouda
Een lot van zes verschillende schotels en een coupe op voet van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 - 32 cmEstimate: € 30/40 -
#174
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#185Regina, Gouda
Twee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#188Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#167Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#176
Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#191
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#18940
Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#170Faïencerie René Dubois, Mons
Een zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#173Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#186Royal Zuid-holland, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#169Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30/40 -
#168Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#98Royal Zuid-Holland, Gouda
Een grote schenkkan en twee oorvazen van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Anette’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30/50 -
#99
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk met glanzen glazuur, bestaande uit twee kannetjes met decor ‘Gisèle’ en een kannetje en een pijpvormige asbak met decor ‘Diana’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#151
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas van De Pauw en twee borden van de Porceleyne Fles. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 32 cm; Ø: 23 & 28 cmEstimate: € >30/35 -
#96
Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 23 - 32 cmEstimate: € 25/40 -
#128Guerin
Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20/30 -
#143Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een theepot, twee dekseldozen, een lampvoet, een klompje en een kan. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 24 cmEstimate: € 50/70 -
#114
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit kruiken, kannen en vazen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 29 cmEstimate: € 70/80 -
#110Céramique Montoise
Twee driedelige theestellen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, waarbij één met drie kopjes en drie borden en één met vier kopjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#64Céramique Montoise
Een art deco siervaas van meerkleurig aardewerk. Ontwerp van A. Dubois. Decor 157. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 35/50 -
#84Céramique Montoise
Een art deco tazza en een vaasje van meerkleurig aardewerk met decor 77 van A. Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 13 cm, Ø: 26 CMEstimate: € 30/35 -
#46
Een vaas en drie dekselvazen (waarvan één zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 26 - 46 cmEstimate: € 40/50 -
#113Tiko, Gouda
Een lot van acht kannetjes en vaasjes van Gouds aardewerk met groenblauw glazuur. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 40/50