Other lots by Zenith, Gouda
-
#82Zenith, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote oorvaas, een vaas op voet, een aperitiefschaal, een hoge schaal, twee kannen, een designvaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 9 - 29 cmEstimate: € 15/30 -
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#115
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een oorvaasje van ‘Regina’, een bol kruikje van de ‘Koninklijke Goedewaagen’ en twee sierborden en een cachepot van ‘Schoonhoven’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 20/30 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/50 -
#47Céramique Montoise
Vier verschillende art deco vazen van meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 200.00 €Dim. h: 12 - 36 cmEstimate: € 20/50 -
#113
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een vaasje, een vaasje met een afbeelding van kasteel Over Holland te Nieuwersluis, een vaasje met floraal decor en een kannetje. De eerste twee gemerkt van Schoonhoven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 10 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#85
Een lot van vijf verschillende vazen en een schenkkan van meerkleurig Hollands aardewerk. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 21 - 32 cmEstimate: € 15/30 -
#27Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf verschillende vazen, vier kannen en een tabakspot zonder deksel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 40/60 -
#24Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met glansglazuur, bestaande uit een theepot, vier kannen, een vaas een een schotel, versierd met verschillende meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 15/25 -
#73Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schenkkannen, een bolle vaas, een diepe schotel en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 25/50 -
#106Céramique Montoise
Twee art deco lampvoeten van Bergens aardewerk met een meerkleurig floraal decor van Antoine Dubois. Eén met kleine schilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 20/40 -
#56Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een schenkkan en een schotel met decor ‘Londres’, een grote balustervaas en een schotel met decor ‘Blufri’, een dekselvaas met decor ‘Logani’ en een schotel met decor ‘Bianca’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 - 40 cm; Ø: 30 - 33 cmEstimate: € 30/50 -
#133
Een art nouveau lampvoet en een vaas van meerkleurig glansplateel. De eerste gemerkt van Distel, de tweede van Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 15 & 21 cmEstimate: € 20/30 -
#122Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, bestaande uit een vaas, drie kannen, een dekselpot en een schaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 30/50