Other lots by Zenith, Gouda
-
#82Zenith, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote oorvaas, een vaas op voet, een aperitiefschaal, een hoge schaal, twee kannen, een designvaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 9 - 29 cmEstimate: € 15/30 -
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#139Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee lampvoeten, een bole vaas, een vaasje op voet, een mandje, een bolle schenkkan en een klompje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 - 32 cmEstimate: € 35/50 -
#120Dubois, Boufiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit een pul met meerkleurig reliëfdecor, een beker met ‘Waterloo’, een vaas met ‘Orval’ en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 25/40 -
#128Tiko, Gouda
Een lot aardewerk, bestaande uit een aperitiefschaaltje, en drie verschillende kannetjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 15/25 -
#81
Een zeer gevarieerd lot blauw en wit aardwerk in Delftse stijl, bestaande uit vazen, kandelaars, borden, schotels, diertjes, huisjes, enz. diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 30/60 -
#44
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit drie kandelaars, een grote en een kleine kan, een kruik en een sierbord. Merken van Gégoire & Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 25/40 -
#16Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 40/60 -
#134Faïencerie René Dubois, Mons
Drie stuks aardewerk, bestaande uit drie vazen, twee schenkkannen, een kleine jardinière en een kleine schouwpendule. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 15/40 -
#119
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/45 -
#100Céramique Montoise
Een grote vaas, een schenkkan en een dekseldoosje van meerkleurig glanzend aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 10 - 36 cmEstimate: € 15/25 -
#107Cérabelga
Een vaasje en een schenkkan van meerkleurig Brussels aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 15/30 -
#108Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een kruikje, een oorvaasje, twee dekseldoosjes en een bol vaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 20/30 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60