Other lots by Zenith, Gouda
-
#120Zenith, Gouda
Drie vaasjes en een kannetje van plateel met groen en verguld decor ‘Carmen’. Onderaan gemerkt. Eén vaasje met randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 20/40 -
#108Zenith, Gouda
Twee aardewerken tabakspotten met meerkleurige decors en met messingen deksels. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 26 cmEstimate: € 40/60 -
#52Zenith, Gouda
Een luciferhouder, een asbak, een potje en een kruikje van meerkleurig plateel op een dienblad. Decor ‘Vera’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 4,5 - 22,5 cmEstimate: € 35/45 -
#29Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een grote baas, een dekselvaas, een jeneverkruk, een kannetje, vier verschillende kleine vaasjes, een pijp, twee olie- en azijnstelletjes, vier verschillende schoteltjes, een zoutbakje, een zoutstrooier, een schotel op voet en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/60 -
#22Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een jeneverkruik, een tabakspot met messingen deksel, een lampvoet, een vaasje, een zoutbakje en een sierbordje. Bijgevoegd zes kleine bordjes, een asbakje, een kommetje en een zoutstrooiertje in de vorm van een molen van rood op wit aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 34 cmEstimate: € 30/40
Similar lots by type
-
#170Faïencerie René Dubois, Mons
Een zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#172Royal Zuid - Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#168Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#180
Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40/50 -
#184Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#166
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30/40 -
#175Guerin, Bouffioulx
Een siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#190
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#18940
Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#188Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#171W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#173Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#174
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#181Flora, Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#178Royal Zuid - Holland, Gouda
Een grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#179Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30/40 -
#186Royal Zuid-holland, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#191
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#169Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#176
Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#185Regina, Gouda
Twee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#167Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#133Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kruik en een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van bloeiende takken, ‘Unia’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 15 & 19 cmEstimate: € 25/30 -
#42Céramique Montoise
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van A. Dubois. Onderaan gemerkt ‘Mex’ Decor 89. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#60Regina, Gouda
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee dekselpotten, twee vaasjes en een sierbord met de naam van de plateelbakkerij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 10 - 16 cm Ø: 33 cmEstimate: € 45/60 -
#97Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#16“Ram”, Arnhem
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een lampvoet, een dekselvaas, een klein vaasje (randschilfers), twee kruiken, een tabakspot zonder deksel, een grote en een kleine asbak, twee kleine en een grote schotel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 55/75 -
#126Céramique Montoise
Drie verschillende pique-fleurs van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. h: 10 - 13 cmEstimate: € 30/40 -
#15
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit vier eierdopjes op een houten rekje, acht verschillende kleine vaasjes, waarbij twee met verzilverd montuur, vier lage kommetjes, een plaquette een klompje en acht souvenirlepeltjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#109Royal Zuid-Holland
Een plateau van meerkleurig Gouda-plateel, versierd met een bloemendecor ‘Blareth’ van Maria Nieuwenhuizen. 1923.
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. 37 x 27 cmEstimate: € 20/25 -
#23De Porceleyne Fles, Delft
Een lot wit en blauw plateel, bestaande uit een bolle geribde vaas, een vierkante vaas, een asbak, twee sierschotels en drie sierbordjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 26 cmEstimate: € 25/35 -
#110Céramique Montoise
Twee driedelige theestellen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, waarbij één met drie kopjes en drie borden en één met vier kopjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#143Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een theepot, twee dekseldozen, een lampvoet, een klompje en een kan. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 24 cmEstimate: € 50/70 -
#157
Twee sierkruiken, een tabakspot, een vaas en een kandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 28 cmEstimate: € 30/40