Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kommetjes, drie kannetjes, een dekseldoosje en een suikerpot. Onderaan gemerkt. Eén kommetje met barst.
Royal Zuid-Holland, Gouda

Online only
Dim. h: 5 - 17 cm
SKU: 2808190127.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 28 August 2019 22:00
Catalogue #127

Other lots by Royal Zuid-Holland, Gouda

  • #140
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een grote bolle sierkruik met meerkleurig decor ‘beek’. Omstreeks 1920.

    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #139
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Drie bolle kruiken van meerkleurig plateel met decors ‘Sonna’, ‘Belly’ & ‘Emanuel’. Omstreeks 1930.

    Online only
    Dim. h: 28 cm
  • #129
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een bolle vaas van meerkleurig plateel met decor ‘Tessel’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #120
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 - 20 cm
  • #126
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een lot van zes schotels van Gouds plateel met meerkleurig decors, waarbij één met geajoureerde rand. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. Ø: 20 - 32 cm
  • #122
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm
  • #121
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Twee verschillende vazen van Gouds plateel met meerkleurige decors ‘Costa’ & ‘Nadro’. Jaren ‘20.

    Online only
    Dim. h: 30 & 31 cm
  • #118
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een lot van vijf verschillende vaasjes van meerkleurig Gouds plateel. Allen gemerkt onderaan. Jaren ‘20.

    Online only
    Dim. h: 8 - 16 cm
  • #119
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. Ø: 32 - 37 cm
  • #116
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een lot van vijf verschillende vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.

    Online only
    Dim. h: 10 - 16 cm
  • #114
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 5 - 38 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met decors ‘Dorian’ & ‘Dahlia’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #112
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een kraagvaas en een buikvaas van meerkleurig aardewerk van Gouda. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 25 cm
  • #110
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 34 & 21 cm
  • #1
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Twee vaasjes van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor met hoogglanzend glazuur. Decor 380. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.

    Online only
    Dim. h: 16,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 100

  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #111
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm

Online Only Plateel veiling augustus 2019

Catalogus in opbouw - begin augustus meer! Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen via de website. Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

Catalog not yet complete, more will be added in August! As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots via our website. On june 25th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 August 2019 22:00