Other lots by Regina, Gouda
-
#128Regina, GoudaEen gevarieerd lot Gouds plateel, bestaande uit een schotel, een siervaas, een deksevaas, een dekesldoosje, twee kannetjes, een vaas en een schaaltje met oor. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 37 cm -
#113Regina, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee verschillende asbakken, een aperitiefschaal en twee kleine kannetjes.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 8 - 28 cm -
#86Regina, GoudaEen art deco vaasje van mat plateel, versierd met een meerkleurig decor ‘Loando’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#93Regina, GoudaEen een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 38 cm -
#82Regina, GoudaEen ensemble van meerkleurig plateel met decor ‘Argos’, bestaande uit twee kannetjes en een potje op een vierkante schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 21 cm -
#85Regina, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een schaaltje op voet, een oorvaas en een jeneverkruikje. Respectievelijke decors ‘Kastor’, ‘Lotus’, ‘Majoli’ & ‘Lima’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 23 cm; Ø: 19 cm -
#18Regina, GoudaEen lot meerkleurig plateel met decor ‘Roasaria’, bestaande uit een kruik met stop en een bolle pot op drie pootjes. Beide gemerkt onderaan. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 13 cm -
#17Regina, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een lage vaas, een vaas op voet, een tazza en twee verschillende schenkkannetjes. Verschillende decors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cm -
#8Regina, GoudaEen klein kannetje van glansplateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Decorateursmonogram ‘MDB’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#7Regina, GoudaEen art nouveau sierjardinière van glansplateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 35 cmEstimate: € 80 / 100
Similar lots by type
-
#133Céramique MontoiseTwee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 36 cm -
#123Koninklijke Goedewaagen, GoudaEen vaas, een sierkannetje en een Franstalig naambordje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 30 cm, Ø: 19 cm -
#137Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12, 18 & 22 cm -
#144Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#122Royal Zuid-Holland, GoudaTwee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#140Royal Zuid-Holland, GoudaEen grote bolle sierkruik met meerkleurig decor ‘beek’. Omstreeks 1920.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#136Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#129Royal Zuid-Holland, GoudaEen bolle vaas van meerkleurig plateel met decor ‘Tessel’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#124Koninklijke GoedawaagenEen lot aardewerk, bestaande uit twee vierkante dekselvaasjes, een ovaal vaasje, een sierkannetje, een bierpul en een vintage designvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 21 cm -
#135Cérmique MontoiseDrie verschillende art deco vaasjes van Bergens aardewerk met meerkleurige vlakkendecors van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17, 21 & 23 cm -
#127Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kommetjes, drie kannetjes, een dekseldoosje en een suikerpot. Onderaan gemerkt. Eén kommetje met barst.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 17 cm -
#131Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline only -
#126Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van zes schotels van Gouds plateel met meerkleurig decors, waarbij één met geajoureerde rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 - 32 cm -
#145Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#138Céramique MontoiseEen lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#141Royal Zuid-HollandEen sierkruik van meerkleurig plateel met decor ‘Belly’. Onderaan gemerkt. Jaarsymbool 1928.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm -
#142Ivora, GoudaEen inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 12 cm -
#132Céramique MontoiseDrie aardewerken vazen met meerkleurige decors van A. Dubois, waarbij twee met reigers en bloesems en één met een vogel op een tak. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 33 cm -
#143Een bol sierkruikje en een plat siervaasje van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 15 cm -
#120Royal Zuid-Holland, GoudaTwee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#130Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline only -
#134Céramique MontoiseEen bolle vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een draak naar ontwerp van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#125Koninklijke Goedewaagen, GoudaEen gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 x 10 cm -
#139Royal Zuid-Holland, GoudaDrie bolle kruiken van meerkleurig plateel met decors ‘Sonna’, ‘Belly’ & ‘Emanuel’. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm
Other lots in this auction
-
#45Royal Zuid-HollandEen lot van vijf kleine vaasjes, een kannetje en twee potjes van meerkleurig Gouds plateel. Jaren ‘20 & ‘30. Eén potje met randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 9,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#109Vijf asbakken van mat Hollands aardewerk met het logo van Verheul (autobussen en vrachtwagens), waarbij twee in blauw en drie in wit. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm -
#49Ivora, GoudaEen lage vaas, een halsvaas en een diepe schotel van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Mat - 23’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 29 cm; Ø: 24 cm -
#11Inca, GoudaVijf dekseldoosjes van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met bloemendecors. We voegen er een gelijkaardig schaaltje van Iris aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11,5 & 14,5 cm -
#116Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van vijf verschillende vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 16 cm -
#117Royal Zuid Holland, GoudaEen lot van drie ronde en een violonvormige schotel van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cm -
#41Royal Zuid-HollandDrie vaasjes van meerkleurige Gouds plateel met decors ‘Biaren’, ‘Candia’ & ‘Roba’. Allen gemerkt en gaaf. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 & 17,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#69Royal Zuid-HollandEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een bureaustelletje met decor ‘Emanuel’ en twee dekeslpotjes met decors ‘Abby’ & ‘Grimsby’. De twee laatsten uit 1929 & 1931. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7,5 cm, l: 23 cm -
#74Royal Zuid-HollandEen vaasvormige lampvoet van mat plateel met een meerkleurig decor van zwaluwen. Decorateursmonogram ‘AdK’ Onderaan gemerkt. 1920. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Royal Zuid-HollandEen vaasje en een grote sierkandelaar van meerkleurig mat plateel met respectievelijke decors ‘Sydney’ door Alouisius Kuster en ‘Daisy’. 1923. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 21 cm -
#96Royal Zuid-HollandEen lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 25 cm -
#29Royal Zuid-HollandEen grote oorvaas en een bolle schankkan van Gouds plateel, versierd met meerkleurige bloemendecors, resp. ‘Kitty’ & ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 21 cm

