Other lots by Royal Zuid-Holland
-
#148Royal Zuid-HollandTwee schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Gaby’ & ‘Gedé’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 27 & 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#139Royal Zuid-HollandEen lot van vier verschillende schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Corfoe’, ‘Wally’, ‘Vola’ & ‘Magda’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 - 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#109Royal Zuid-HollandEen plateau van meerkleurig Gouda-plateel, versierd met een bloemendecor ‘Blareth’ van Maria Nieuwenhuizen. 1923.
No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#92Royal Zuid-HollandEen lot van vier schenkkannen van meerkleurig plateel met decors ‘Diora’, ‘Gobann’, ‘Smirna’ & ‘Alberto’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94Royal Zuid-HollandEen bolle schenkkan van zwart plateel met een geel en wit bloemendecor. Decor ‘Noma’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#75Royal Zuid-hollandEen lot Gouds plateel, bestaande uit twee vazen, twee kannen, een asbak en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#77Royal Zuid-HollandEen ensemble van meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf asbakjes en een kandelaar op een ronde schotel. Decor ‘Dorcan’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6 & 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Royal Zuid-HollandEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaasje en een kruikje met decor ‘Ali’, een kruikje, een asbak, een luciferhouder en een potje met decor ‘Nadro’ en een schotel met decor ‘Gesina’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66Royal Zuid-HollandEen tabakspot en een vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Respectievelijke decors Roba & Cailler. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 20 / 30
Similar lots by type
-
#169Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#178Royal Zuid - Holland, GoudaEen grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#166Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#176Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#175Guerin, BouffioulxEen siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#168Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#18940Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#186Royal Zuid-holland, GoudaEen gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#190Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#179Royal Zuid - HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#181Flora, HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#185Regina, GoudaTwee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#173Dubois, BouffioulxTwee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#174Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#167Dubois, BouffioulxEen lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#171W. Biron, ChateletEen lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#184Regina, GoudaEen lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40 -
#172Royal Zuid - Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Flora, GoudaEen lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#177Royal Zuid - Holland, GoudaTwee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#170Faïencerie René Dubois, MonsEen zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#98Royal Zuid-Holland, GoudaEen grote schenkkan en twee oorvazen van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Anette’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#104Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit twee kwispedoors, een vaas, twee kannen en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#121Céramique MontoiseEen hoornvaas, een kwispedoor, een buikvaas (randschilfer) en een oorvaas van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Twee inktpotten (Eén deksel gerestraureerd), een kandelaar, een mandje en twee vaasjes van meerkleurig Gouds aardewerk. Grotendeels Plazuid.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#36Plateelbakkerij Zuid-HollandEen rokersstelletje van meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kleine tabakspot, een luciferhouder, een potje en een asbak op plateau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#68Royal Zuid-Holland ‘Plazuid’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een tabakspot en een vaasje met decor ‘Guari’ en een kruikje en een asbak met decor ‘Ciramat’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117Produits céramiques de la Dyle, WijgmaalTwee bruingeglazuurde aardewerken vaasjes met een reliëfdecor van pottebakkerijtaferelen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#17Regina, GoudaEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit vier verschillende vazen (één met kleine restauratie), een bierpul, een klein kannetje (schilfer), een jeneverfles en vier kopjes met ondertasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Céramique MontoiseEen aardewerken jenevervaatje met zes borreltjes, versierd met meerkleurige decors van A. Dubois. Gemerkt. Zonder staander of kraantje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132een vaasje van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#79Céramique MontoiseEen schaal en twee vaasjes van meerkleurig aardewerk met een decor van bladeren. Gesigneerd ‘A.Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#15Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit vier eierdopjes op een houten rekje, acht verschillende kleine vaasjes, waarbij twee met verzilverd montuur, vier lage kommetjes, een plaquette een klompje en acht souvenirlepeltjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

