Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#290
#98Unica
#246
Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableOnline onlyDim. h: 164 cmEstimate: € 35/45 -
#10Dresden
#270Bavaria
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 6-23 cm -
#35Maastricht.
Een serie van twaalf aardewerken dessertborden met decors uit de campagnes van Napoleon I. Randen in vlechtwerkimitatie. Onderaan gemerkt, omstreeks 1900.
A series of twelve earthenware dessert plates with decorations from the campaigns of Napoleon I. Edges in imitation wickerwork. Marked on the bottom, circa 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 19 cmEstimate: € 50/70 -
#82
Een gegoten glazen toiletstel met amberkleurige accenten uit 6 stuks (1 randje beschadigd). We voegen er twee parfumflacons aan toe, en eendekseldoosje en flacon van kleurloos kristal
#19
Een vaasje en een theepotje van koper.
#8
“Rama &Sita”. Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
#209Villeroy & Boch
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h max 36 cm -
#129Doorkey True scale models
Twee modelauto’s op schaal 1:43:- Toyota Celica 4X4 Twin Turbo.- Toyota Supra 3.0 TurboIn originele (licht beschadigde) doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In original (slightly damaged) boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50