Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot metalen, bestaande uit verzilverde onderschotels, een kwispedoor, een asbak op voet, een kruisbeeld, een waterpas, enz.

Een lot metalen, bestaande uit verzilverde onderschotels, een kwispedoor, een asbak op voet, een kruisbeeld, een waterpas, enz.

Lot de métaux dont plats en métal argenté, un crachoir, un cendrier sur pied, un crucifix, un niveau à bulle etc.
Online only
SKU: 2104200036.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #36
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #99

    Een reproductie van een oude lithografie met een afbeelding van een driemaster.

    Une reproduction d’une ancienne lithographie représentant un trois-mâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #350

    Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.

    Un vase en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #308

    Een paar vaasjes van Imariporselein.

    Une paire de vases en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #200
    Carrelli

    Een design lampenvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #322
    F. Schmidt

    “Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #297

    Twee houten sigarenvormen. Karl Hart. Swetzingen.

    Deux formes à cigares en bois. Karl Hart. Swetzingen.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #184

    “De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.

    “Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182
    Haes

    “Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    ”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #150

    Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.

    Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #15
    Val St. Lambert

    Een vaas en een fruitschaal van geslepen groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Vase et coupe à fruits en cristal taillé et coloré vert doublé dans la masse. Les deux avec marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm; Ø: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Asada

    “Oeuf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Oeuf”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27,5 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #362
    Joseph Verner
    Period: 1923-1991

    “Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More