#54
Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30/40 -
#66
Een gedreven messingen haardplaat. Tijdperk art nouveau.
Une plaque de cheminée en laiton martelé. Epoque Art nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 61 x 61 cm -
#73
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 - 27 cm -
#15
Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. l: 86 cm -
#25Jozef Op de Beeck
“Sneeuwlucht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 23 x 31 cm -
#23Lowe
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 17 x 23 cm -
#34A. Jacob
“Zicht op Venetië”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 19 x 27 cm -
#33
“Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 26 x 10 cm -
#31
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 60 cm -
#26Yvonne BaugnietPeriod: 1912 - 1978
“Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#44
Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cm -
#80
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis de laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €