Een lot metalen voorwerpen, bestaande uit een enterhaak, een tuig et vier hangende kruishaken, een zesarmig luchtertje, een onderdeel van een hangluchter en een mandje.

Online only
SKU: 2810200014.
Category: Metaal.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #14

  • #55

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #26
    Yvonne Baugniet
    Period: 1912 - 1978

    “Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    Online only
  • #91

    Een stoomgebogen wastafeltje met handdoekrekjes. Begin XXe eeuw. Zonder lampetkom.

    Un lavabo courbé à vapeur avec porte-serviettes. Début du XXe siècle. Sans lavabo.
    Online only
  • #63
    Royal Doulton, England

    “Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.

    Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.
    Online only
    Dim. h: 20 - 22 cm
  • #21

    “Vrouwelijke naakt”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    Nu féminin . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    Online only
    Dim. 31,5 x 21,5 cm
  • #87

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
  • #112

    Een groot lot varia.

    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #32
    J. Verhees

    Een landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
  • #1

    Een vossenschedel in kleine vitrine.

    Online only
    Dim. l: 14 cm
  • #52

    Een kandelaar van meerkleurig glas, versierd met kraaltjes.

    Candélabre e verre polychrome décoré de perles en verre.
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #98

    Een messingen blaker.

    Online only
    Dim. Ø: 12 cm
  • #35
    J. Verhees

    Drie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.

    Online only
    Dim. 12 x 12 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00