#1
Een vossenschedel in kleine vitrine.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. l: 14 cm -
#76
Drie beeldjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 25 & 26 cm -
#40
Een paar Mediterraanse havenzichten, olieverf op board. Beide gesigneerd (Minnigh + onleesbaar)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 20 x 27 & 24 x 33 cm -
#111
Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#42Makkum
Een aardwerken bord met meerkleurig bloemendecor. Achteraan gemerkt. Randschilfer.
Une assiette en faïence à décor floral multicolore. Marquée à l'arrière. Un éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 29 cm -
#108
Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975
“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. 32 x 32 cm -
#62
“Theedrinkend koppel” & “Jager met kleinzoon”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit.
Couple buvant du thé et Chasseur avec petit-fils . Deux groupes de biscuits italiens multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.50 €Dim. h: 19 & 20 cm -
#63Royal Doulton, England
“Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.
Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 200.00 €Dim. h: 20 - 22 cm -
#36
“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.10 €Dim. 48 x 58 cm -
#23Lowe
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 17 x 23 cm -
#28
“Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 28 cm