#52
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cm -
#111Bell & Howell
Een Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
No longer availableOnline only -
#73
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#5Märklin 3080
Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20/40 -
#91Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#114Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#40
“Guido Gezelle”. Een buste van gips met bronskleurig patina.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 36 cm -
#51
“Personages met geschenken”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Het ene met beschadiging aan het haar, het ander met manco handje.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 40/60 -
#88
Een lot tin, bestaande uit een lampvoet, een terrine met schaal en pollepel, een onderzetter en een kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#56Philips
Een oude bakelieten radio.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. b: 25 cm -
#84
Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#79
Een houten vrouwentorso.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 38 cm