#6
Een lot metalen speelgoed, bestaande uit een stoomwals met zeven accessoires.
No longer availableOnline onlyActive bid: 74.00 € -
#67
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200/240 -
#12Märklin 3093
Een BR 18.4 Duitse stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 € -
#77
Een rood marmeren inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 35 cm -
#94
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee koffiekannen, een theepot, drie melkkannetjes, drie suikerpotten (één zonder deksel) en een bordverwarmer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 € -
#118
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 x 10 cm -
#65
Een vaas van kleurloos kristal met getorste ribben.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 cm -
#2DeAgostini
Drie modelauto’s op schaal 1:42, bestaande uit een Jaguar E-type, een BMW M1 en een Mercedes-Benz 500K. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 € -
#3Schuco Teleco 3003 & 3004
Twee op afstand bedienbare opwindbare speelgoedbootjes. In originele doosjes. Eén sleuteltje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 86.00 € -
#57
“De drie gratiën”. Een beeldje van wit composiet op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cm -
#106
Een coktailmixer en een ijsemmer van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 & 19 cm -
#60
“La cage dorée. Een reisklokje in de vorm van een papegaai in een kooi. Zwitsers werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 10 cm