#108Een lot van drie karaffen waarvan twee in kristal, één gemerkt Val Saint Lambert, en één glazen karafje waarvan de stop ontbreekt.
A lot of three decanters, two in crystal, one marked Val Saint Lambert, and one glass decanter missing the stopper.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een grote design vaas in gekleurd Murano glas.
#92Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
A set of 5 armchairs in various styles and designs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 75 -
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 cm -
#39Een vintage mondgeblazen vaasje met swirlmotief.
A vintage hand-blown vase with a swirl pattern.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 10 / 15 -
#61“Violistjes”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren voet, onderaan gesigneerd, naar een werk van A. Moreau. Kleine herstelling met vermoedelijk soldeer.
#1222 woestijnrozen.
2 desert roses.No longer availableOnline onlyDim. 1000g - 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#223Een bar-cart in Louis-XVI stijl, medio 20ste eeuw.
A bar cart in Louis XVI style, mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 77 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
A lot of five Chinese items consisting of two porcelain pairs, and a collapsible travel altar in resin.No longer availableOnline onlyDim. h 27.5 cmEstimate: € 30 / 50