#701
Een vintage trapautootje. Jaren ‘70. Gebruikssporen.
Une voiture à pédales d'époque. Années 1970. Signes d'utilisation.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#247
Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#350
#382
“Abstracte compositie met vierkanten”. Een zeefdruk. Niet gesigneerd.
“Composition abstraite avec des carrés”. Une sérigraphie. Non signé.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#277
Een schenkkan van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor. Tinnen deksel manco. XVIIIe eeuw.
Un pichet en faïence de Bruxelles à décor multicolore. Couvercle en étain manquant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 2è,5 cmEstimate: € 80/120 -
#140
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une perle.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 400/500 -
#325
#132
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#587
Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. b: 11,5 cmEstimate: € 70/100 -
#236
Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
#41
Vier antieke gesculpteerd eikenhouten consoles/ ornamenten met leeuwenkopjes, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre consoles/ornements antiques en chêne sculpté à têtes de lion, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 16 & 33 cmEstimate: € 40/60