Other lots in this auction
-
#50Emile Pequignet QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel ladies watch.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#519Drie oude brandweerhelmen.
lot of three antique fire helmets.No longer availableDim. hoogte 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Een geslepen spiegel in vergulde kader.
A cut mirror in a gilded frame.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 1.63 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 600 / 700 -
#572Frans Luyckx“Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.
"City view", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Fr. Luyckx. Dated 1951.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#344André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Keukentafereel’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend rechtsonder; Rom. Malfliet.
‘Kitchen scene’. Oil paint on panel. Signed lower right; Rom. Malfliet.No longer availableDim. 50/60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138Een bronzen art nouveau vide-poche in de vorm van een waterlelieblad en een meisjeshoofd.
A bronze Art Nouveau vide-poche in the shape of a water lily leaf and a girl's head.No longer availableDim. H. 11.5, L. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#300Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.
A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.No longer availableDim. 54 x 84 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#224Een oud Chinees elmhouten tweedeurs kastje.
An old Chinese elm wood two-door cabinet.No longer availableDim. 75 x 77 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Hilaire Bals“Kippen aan het schuurtje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.
"Chickens by the shed", a painting, oil on panel, signed H. Bals.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 500 / 700

