Een lot oude albums met jeugdverhalen e.d. 7 stuks. “Na de School, geïllustreerd weekblad voor Vlaamsche jongens en meisjes”, 1928 (2 albums), 1931 (1 album). Bravo 1949 (nrs 12 tot 10). Ons Volkske 39, 1961 (onvolledig). Robbedoes  20, 1947 (los blok). “De Aarde en haar volken”, 1882, Ed. Tjeenk Willink Haarlem.²

A lot of old albums with children's stories, etc. 7 pieces. "Na de School, illustrated weekly magazine for Flemish boys and girls", 1928 (2 albums), 1931 (1 album). Bravo 1949 (issues 12 to 10). Ons Volkske 39, 1961 (incomplete). Robbedoes 20, 1947 (loose block). "The Earth and its peoples", 1882, Ed. Tjeenk Willink Haarlem.
SKU: 2904250137.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 35 / 40

  • #368
    Yves Lohé
    Period: 1947 - ....

    “Papillon”, een beeld van brons en glaspasta, gesigneerd Lohé. Met bijhorend certificaat.

    "Papillon", a sculpture in bronze and glass paste, signed by Lohé. Comes with a certificate.
    Dim. 24.5 x 30 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #498

    Een massief houten gesculpteerd beeld van een paard, polychroom, Aziatische oorsprong.

    A solid wood carved sculpture of a horse, polychrome, of Asian origin.
    Dim. 70 x 60 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een lot bestaande uit vier aardewerken borden, waaronder twee met voeten. Eén plat bord met een oude hechtingsrestauratie.

    A lot consisting of four Delftware plates, including two with feet. One flat plate with an old restoration.
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #128

    Een set van 2 handbeschilderde keramische vazen, gemerkt Batignani, Italy, schade aan de voet van één van de vazen.

    A set of 2 hand-painted ceramic vases, marked Batignani, Italy, damage to the base of one of the vases.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Jean Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “De Vlaeykensgang te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, gesicneerd J.G. Beernaert. Toegevoegd een gesigneerd boek over de kunstenaar.

    "The Vlaeykensgang in Antwerp," a painting, oil on canvas, signed by J.G. Beernaert. Accompanied by a signed book about the artist.
    Dim. 80 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #509

    Een geslepen spiegel in houten kader.

    A cut-glass mirror in a wooden frame.
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #480

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1ct. F VVS-VS.

    A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds totaling 1ct. F VVS-VS.
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #297

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #86

    Klassieke zesdeurs vitrinekast, zonder legplanken.

    Classic six-door display cabinet, without shelves.
    Dim. H 223, B 210, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.

    An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.
    Dim. 3,73 g
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #403

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in het decor.

    A 19th-century Chinese porcelain vase with figures in the decoration.
    Dim. h 43.5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #577

    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00