#368Yves LohéPeriod: 1947 - ....“Papillon”, een beeld van brons en glaspasta, gesigneerd Lohé. Met bijhorend certificaat.
#191Een lot bestaande uit vier aardewerken borden, waaronder twee met voeten. Eén plat bord met een oude hechtingsrestauratie.
A lot consisting of four Delftware plates, including two with feet. One flat plate with an old restoration.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#128Een set van 2 handbeschilderde keramische vazen, gemerkt Batignani, Italy, schade aan de voet van één van de vazen.
#179Jean Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“De Vlaeykensgang te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, gesicneerd J.G. Beernaert. Toegevoegd een gesigneerd boek over de kunstenaar.
#509Een geslepen spiegel in houten kader.
#480Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1ct. F VVS-VS.
A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds totaling 1ct. F VVS-VS.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 900 / 1000 -
#297Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#86Klassieke zesdeurs vitrinekast, zonder legplanken.
#403Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in het decor.
Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.No longer availableDim. Hoogte 79 cmEstimate: € 40 / 60