Other lots in this auction
-
#332Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949Landschapje, olie op doek. Verkleefd op paneel. Getekend A. De Laet.
Landscape painting, oil on canvas. Glued to panel. Signed A. De Laet.No longer availableDim. 25/34.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#80Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FVS1.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct. FVS1.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#409Leo JordaensPeriod: 1944-2000Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
Flower vase. Oil on panel. Signed; L. Jordaens.No longer availableDim. 43/38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436Een vintage design wand/booglamp, bruine plastic kap en verchroomd metalen boog.
A vintage design wall/arc lamp, brown plastic shade and chrome metal arc.No longer availableDim. 69 x 60 x Ø 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
#185Baume & Mercier Genève“Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.
"Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.No longer availableDim. 4 x 2.5 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#45Een 18 kt geelgouden schakelarmband bezet met saffier en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt yellow gold link bracelet set with sapphire and amethyst totaling approximately 2 ct.No longer availableDim. 17,55 g L: 18,5 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#223Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.
An antique Chinese elm wood two-door cabinet.No longer availableDim. 75 x 73 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#500Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 2600 / 3000 -
#49Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Keukentafereel’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend rechtsonder; Rom. Malfliet.
‘Kitchen scene’. Oil paint on panel. Signed lower right; Rom. Malfliet.No longer availableDim. 50/60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.
A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.No longer availableDim. 199 x 104 x 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#584Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘De Steenbakkersoven’. Aquarel getekend Rom. Malfliet.
'The Brick Kiln'. Watercolor drawn by Rom. Malfliet.No longer availableDim. 37/27 cmEstimate: € 40 / 60

