#293Drie oude zinken orgelpijpen, twee gepolijste ijzeren bollen, een antiek tinnen inktpotje.
Three old zinc organ pipes, two polished iron balls, an antique pewter inkwell.No longer availableDim. Lengte 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#253Lladro“Ganzenmeisje”, een groep in meerkleurig Lladro porselein, genummerd 4849.
"Goose Girl", a group in multicolored Lladro porcelain, numbered 4849.No longer availableDim. 17 x 24 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#113Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.
#423Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.
#91WiskemannEen lot van 2 kristallen karaffen bestaande uit één met zilveren kraag, gemerkt 800, en één met verzilverde kraag, gemerkt OW. (Otto Wiskemann).
A lot of 2 crystal decanters consisting of one with silver collar, marked 800, and one with silver-plated collar, marked OW (Otto Wiskemann).No longer availableDim. 800‰Estimate: € 40 / 60 -
#254Lot van 2 ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Antwerpen 1665 en 1674.
#264Mahoniehouten hangoortafeltje.
Mahogany drop-leaf table.No longer availableDim. H72, B 98, D 38/120 cmEstimate: € 50 / 70 -
#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
#215Een parelhalssnoer in verschillend getinte groene parels en staafjes jade.
#259Geslepen halfhoge spiegel in goudkleurig romantisch kader.
Cut-glass half-length mirror in gold-colored romantic frame.No longer availableDim. 170/90 cmEstimate: € 180 / 200