Een lot oude albums met jeugdverhalen e.d. 7 stuks. “Na de School, geïllustreerd weekblad voor Vlaamsche jongens en meisjes”, 1928 (2 albums), 1931 (1 album). Bravo 1949 (nrs 12 tot 10). Ons Volkske 39, 1961 (onvolledig). Robbedoes  20, 1947 (los blok). “De Aarde en haar volken”, 1882, Ed. Tjeenk Willink Haarlem.²

A lot of old albums with children's stories, etc. 7 pieces. "Na de School, illustrated weekly magazine for Flemish boys and girls", 1928 (2 albums), 1931 (1 album). Bravo 1949 (issues 12 to 10). Ons Volkske 39, 1961 (incomplete). Robbedoes 20, 1947 (loose block). "The Earth and its peoples", 1882, Ed. Tjeenk Willink Haarlem.
SKU: 2904250137.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 35 / 40

  • #371
    Vic Gentils

    “Triptiek”. Deels vernikkeld koper. Gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren.

    "Triptych". Partly nickel-plated copper. Signed and numbered out of 25 copies.
    Dim. 13 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181

    A.A. Kleijn. “De Rijn, Mannheim, Rheingau, Ned. Grens”. Voor Schippers en Schippers-Vakscholen. Ed. Kon. Onderwijsfonds voor de Scheepvaart, Amsterdam 1957. En twee scheepvaartkaarten en “Hydrografie 1958, Schelde Vlissingen, Antwerpen”.

    A.A. Kleijn. "The Rhine, Mannheim, Rheingau, Dutch Border". For Ship Captains and Nautical Schools. Published by Royal Education Fund for Shipping, Amsterdam 1957. Includes two nautical charts and "Hydrography 1958, Scheldt Vlissingen, Antwerp."
    Estimate: € 25 / 35
  • #255

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.
    Dim. 2,43 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #547

    Afrikaans dansmasker met krokodillen. Mooi gepatineerd met resten van polychrome beschildering.

    African dance mask with crocodiles. Nicely patinated with remnants of polychrome painting.
    Dim. H 25, B 26, D 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale London Topaz van +- 2,83 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central London Topaz of approximately 2.83 ct. and with brilliants with a total weight of approximately 0.65 ct.
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #284
    Henri van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    ‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.
    Dim. 38/31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #270

    Een zilveren broche bezet met een camee.

    A silver brooch set with a cameo.
    Dim. 4 x 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #78

    Tafellampje in de stijl van Tiffany. Konische kap versierd met libellen op een blauwe achtergrond

    Table lamp in the style of Tiffany. Cone-shaped shade adorned with dragonflies on a blue background.
    Dim. Hoogte 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.

    An antique Chinese elm wood two-door cabinet.
    Dim. 75 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

    An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
    Dim. H 154, B 158, D 64 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #273

    “Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.

    "Flower girl", a multicolored earthenware statue from the mid-20th century, marked Italy.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #454
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Kaartspelers’. Olieverf op doek, getekend linksonder en op het spieraam; R. Malfliet.

    'The Card Players'. Oil on canvas, signed lower left and on the stretcher; R. Malfliet.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00