Other lots in this auction
-
#378Märklin HOMärklin HO, een lot van 3 wagons voor personenvervoer, nrs 43100, 43110 en 43119, in nieuwstaat met hun originele verpakking.
Märklin HO, a lot of 3 passenger wagons, numbers 43100, 43110, and 43119, in mint condition with their original packaging.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#218Een paar hoorns in bronzen houder gedragen door putti.
A pair of horns in a bronze holder carried by putti.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#42Val Saint-LambertVaas van geslepen kristal met geribd motief, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.
Vase of cut crystal with ribbed motif, partially green colored in the mass. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484Roland De VolderMonochrome ets, exemplaar van de kunstenaar. Getekend buiten de plaat. Roland De Volder, Belgische kunstenaar geboren te Oostende in 1938. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie te Gent.
Monochrome etching, artist's proof. Signed outside the plate. Roland De Volder, Belgian artist born in Ostend in 1938. He studied at the Academy in Ghent.No longer availableDim. 28/34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 kt geelgouden parure waaronder een hanger, oorbellen en ring bezet met een zwarte diamanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en barok parels.
An 18 kt yellow gold set including a pendant, earrings, and ring set with a black diamond and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. and baroque pearls.No longer availableDim. 33,80 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#433Bronzen beeld van een zittende Japanse krijger. Eerste helft 20e eeuw.
Bronze statue of a seated Japanese warrior. First half of the 20th century.No longer availableDim. Hoogte 33 cmEstimate: € 180 / 220 -
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#300Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.
A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.No longer availableDim. 54 x 84 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#278Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
A pair of porcelain Cantonese lidded vases with floral decoration and gilded details. Small chipping on bottom edge.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 80 / 120 -
#514Roger Van BelleghemPeriod: 1922 - 2002“Postbode”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd Roger Van Belleghem en gedateerd 1965.
"Postman," a painting, oil on paper, signed by Roger Van Belleghem and dated 1965.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260JapyEen antieke zakhorloge, Japy Chemin de fèr, met horlogeketting.
An antique pocket watch, Japy Chemin de fèr, with watch chain.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een 18 kt geelgouden schakelarmband bezet met saffier en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt yellow gold link bracelet set with sapphire and amethyst totaling approximately 2 ct.No longer availableDim. 17,55 g L: 18,5 cmEstimate: € 1000 / 1200

