Een lot oude albums met jeugdverhalen e.d. 7 stuks. “Na de School, geïllustreerd weekblad voor Vlaamsche jongens en meisjes”, 1928 (2 albums), 1931 (1 album). Bravo 1949 (nrs 12 tot 10). Ons Volkske 39, 1961 (onvolledig). Robbedoes  20, 1947 (los blok). “De Aarde en haar volken”, 1882, Ed. Tjeenk Willink Haarlem.²

A lot of old albums with children's stories, etc. 7 pieces. "Na de School, illustrated weekly magazine for Flemish boys and girls", 1928 (2 albums), 1931 (1 album). Bravo 1949 (issues 12 to 10). Ons Volkske 39, 1961 (incomplete). Robbedoes 20, 1947 (loose block). "The Earth and its peoples", 1882, Ed. Tjeenk Willink Haarlem.
SKU: 2904250137.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 35 / 40

  • #512
    J. Carlier

    Monochrome lithografie van een jonge halfnaakte vrouw met een kitten. Getekend J. Carlier.

    Monochrome lithograph of a young half-naked woman with a kitten. Signed J. Carlier.
    Dim. 45/35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #234
    Leo Spanoghe

    “Canal à Bruges”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Leo Spanoghe.

    "Canal in Bruges", a painting, oil on panel, signed Leo Spanoghe.
    Dim. 33 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #180

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20ct.
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #110

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale London Topaz van +- 2,83 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central London Topaz of approximately 2.83 ct. and with brilliants with a total weight of approximately 0.65 ct.
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #203

    Verzilverde koffieset met suikerpot en melkkan op dienblad.

    Silver-plated coffee set with sugar bowl and milk jug on a tray.
    Dim. Hoogte 24.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #159

    Lotje blikken militair speelgoed, bestaande uit een troepentransport, een stuk veldgeschut en een zoeklicht op voet.

    Lot of tin military toys, consisting of a troop transport, a piece of field artillery, and a foot searchlight.
    Dim. Lengte 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #422
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Staand naakt met rode hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout, EC E/S.

    "Standing nude with red hat", a colored lithograph, signed Jef Van Tuerenhout, EC E/S.
    Dim. 75 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #241

    Een geslepen spiegel in vergulde kader.

    A cut mirror in a gilded frame.
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #459
    Salvador Dali
    Period: 1969

    Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.

    Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.
    Dim. 53.5/37 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00