Similar lots by type
-
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
#106Een grote vaas in geslepen kristal. Kleurloos.
A large vase in cut crystal. Colorless. -
#183Een houten reclame paneel naar de oude reclames van Coca Cola.
A wooden advertising panel in the style of vintage Coca Cola advertisements. -
#169Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level. -
#178T. Schaekels‘Geisha’s’, een paar tekeningen in Chinese inkt. Getekend T. Schaekels ‘69 en ‘71.
'Geishas', a pair of drawings in Chinese ink. Drawn by T. Schaekels in '69 and '71. -
#171Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand. -
#144Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#149Een vintage keramische lampenvoet met florale motieven. West Germany.
A vintage ceramic lamp base with floral motifs. West Germany. -
#168Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.
A large metal spherical vase with rivets, African work. -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#165RheinEen tafellamp en een porseleinen Rheinvaas als voet en wijnrode kap.
A table lamp with a porcelain Rhine vase base and a wine red shade. -
#176Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.
A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout. -
#115“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued. -
#108Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
A pair of Chinese porcelain vases as lamp bases. -
#141“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#153Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.
A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration. -
#162Paul SmoldersEen kunstmap van Paul Smolders.
An art folder by Paul Smolders. -
#147Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Lentezicht met hoeve en koeien”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Verfschade.
"Spring view with farmhouse and cows", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Paint damage. -
#148Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones. -
#150Een tafellamp met voet in Chinese stijl, décor a la main. Faina en flora op zalmroze achtergrond.
A table lamp with a Chinese-style base, hand-painted decoration of fauna and flora on a salmon pink background. -
#133Een koperen paraplubak in de vorm van een paraplu. Eén verstevigingslatje ontbreekt.
A copper umbrella stand in the shape of an umbrella. One reinforcing strip is missing. -
#104Een kleine Chinese gemberpot, late Qing dynastie, op houten sokkel. Het deksel is gelijmd, stukjes manco. Toegevoegd een recentere gemberpot.
A small Chinese ginger jar, late Qing Dynasty, on a wooden base. The lid is glued, pieces missing. Included is a more recent ginger jar. -
#155Louis TuerinckxEen 19e eeuwse litho naar het werk van Charles Verlat.
A 19th-century lithograph after the work of Charles Verlat.
Other lots in this auction
-
#117Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine. -
-
#55Een dienblad in Hollywood Regency stijl, messing en fumé spiegelglas.
A tray in Hollywood Regency style, made of brass and smoked mirror glass. -
#3“Cassis Cornuta”, een grote zeeschelp.
"Cassis Cornuta", a large sea shell. -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top. -
#272Een gietijzeren asbak met de afbeelding van de leeuw van Waterloo.
A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo. -
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#236Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
A modernist table in black lacquered steel and wood. -
#93GoebelPeriod: 1974Een vintage handbeschilderd bord, Flight into Egypt, Janet Rolson voor Goebel. 1974.
A vintage hand-painted plate, Flight into Egypt, Janet Rolson for Goebel. 1974. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#79Een oude apothekersweegschaal.
An old pharmacist's scale. -
#170Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.
Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois.

