#588Een vaas van paars Booms glas met een tinnen montuur.
#51Een lot van vijf verschillende glazen karaffen.
Cinq carafes diverses en verre.Estimate: € 60 / 80 -
#561“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.
“Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.Dim. h: 15 cmEstimate: € 140 / 160
#172Petrus Van SchendelPeriod: 1808-1870“Marktscène met muzikant bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de marché à la chandelle avec musicien”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 61 x 47 cmEstimate: € 8000 / 10000 -
#311Beswick EnglandEen zittende Yorkshire Terrier van meerkleurig aardewerk. onderaan gemerkt.
Yorkshire assis en faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36NepalHandgeknoopt Oosters tapijt van wol. Modern motief.
#359“Le Jeu du Cervolant” en “Le Petit Cavalier”. Twee kleurenetsen van Bonnet naar Huet. 13 x 17 cm.“La Peinture” en “La Musique”. Twee kleurenetsen van Fessard naar Vanloo. 35 x 27 cm.“Les Cerises”. Kleurenets van Ponce naar Baudouin. 34 x 25 cm.“Cupid disarmed by Euphrosine”. Kleurenets van Burke naar Kauffman. 32 x 34 cm. Alle zes hedendaagse drukken.
- Six estampes, imprimerie contemporaine: “Le Jeu du Cervolant” et “Le Petit Cavalier”. Deux eaux fortes en couleurs par Bonnet d’après Huet. 13 x 17 cm. “La peinture” et “La Musique”. Deux eaux fortes en couleurs par Fessard d’après Vanloo. 35 x 27 cm. “Les cerises”. Eau fortes en couleurs par Ponce d’après Baudouin. 34 x 25 cm. “Cupid disarmed by Euphrosine”. Eau forte en couleurs d’après Kauffman. 32 x 34 cm.Estimate: € 50 / 80 -
#652Roman“Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 10/15.
#326Een zuil van groen marmer, opgebouwd uit drie delen met een gecanneleerde schacht.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360 / 380