Other lots by Regina, Gouda
-
#92Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een picque-fleurs, een paar kleine oorvaasjes, een grote oorvaas en een geribde dekselvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 11 - 32 cmEstimate: € 20 / 40 -
#57Regina, Gouda
Twee designvazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 25 / 40 -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een oorvaas, een schaaltje, een sierjardinière, een wandbakje en een dekselpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32Regina, Gouda
Een inktpot, een pique-fleurs en een vaasje van meerkleurig plateel met decor ‘Magda’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 9 - 13 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#11Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vijf grote sierschotels, een aperitiefschotel, een wandbord, een asbak en een vide-poche. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 20 / 35 -
#12Royal Zuid-Holland
Een tabakspot en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met respectievelijke decors ‘Arras’ & ‘Atrium’. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#27Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf verschillende vazen, vier kannen en een tabakspot zonder deksel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Royal Zuid-Holland
Een jeneverkruik en een ronde schaal van glanzend plateel met decor ‘Yselstroom’. Onderaan gemerkt. 1919.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 27; Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een grote vaas, twee kleine vaasjes, een dekseldoosje, een klompje en een siermand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#102Royal Zuid-Holland
Twee schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Corona’. Begin ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15Royal Zuid-Holland
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Royal Zuid-Holland
Een zeshoekige inktpot en een kruikje van Gouds aardewerk met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt. Art nouveau.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#10Royal Zuid-Holland
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een grote vaas met decor ‘Congola’, een kruikje met decor ‘Bernadet’ en een schaaltje met decor ‘Effect’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#76Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie schenkkannen, een lage vaas, een oorvaasje en een asbak met tabakspot. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 9 - 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Royal Zuid-Holland
Twee vazen van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Niva’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 32 cm