Other lots by Regina, Gouda
-
#92Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een picque-fleurs, een paar kleine oorvaasjes, een grote oorvaas en een geribde dekselvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 11 - 32 cmEstimate: € 20/40 -
#57Regina, Gouda
Twee designvazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 25/40 -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#36Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een oorvaas, een schaaltje, een sierjardinière, een wandbakje en een dekselpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/50 -
#32Regina, Gouda
Een inktpot, een pique-fleurs en een vaasje van meerkleurig plateel met decor ‘Magda’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 9 - 13 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#130Royal Zuid-Holland
Twee vazen van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Niva’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#22Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit zeven verschillende schenkkannen, een lampvoet en een klein vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 9 - 32 cm -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een grote vaas, twee kleine vaasjes, een dekseldoosje, een klompje en een siermand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 25/40 -
#1Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met decor ‘Betty’, bestaande uit een dekselvaas, een kan, een vaasje en een schaaltje met oor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#132Céramique Montoise
Een grote balustervaas van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 25/40 -
#20Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, bestaand uit twee kleine vaasjes, een dekselpot (Deksel niet origineel), een luciferhouder, een sierschotel en twee schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 8 - 10; Ø: 8 - 23 cmEstimate: € 25/45 -
#129Céramique Montoise - Ären plateel
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote schenkkan, een tulpenvaas en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 25/40 -
#64Royal Zuid-Holland
Een bolle lampvoet van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cm (z.k.)Estimate: € 15/25 -
#80Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een grote cachepot, een vaasje, twee schenkkannen, een dekselpotje, een mandje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 8 - 24 cmEstimate: € 25/50 -
#76Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie schenkkannen, een lage vaas, een oorvaasje en een asbak met tabakspot. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 9 - 17 cmEstimate: € 20/30 -
#136Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit viijf verschillende vazen en een dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 23 cmEstimate: € 20/30