Other lots by Zenith, Gouda
-
#88Zenith, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een paar buikvaasjes, een oorvaas en een klompje met opschrift ‘Wassenaar’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 20 / 40 -
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#103Céramique Montoise
Een schenkkan en een paar kandelaars van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 19 & 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#70Royal Zuid-Holland
Drie bolle kruiken van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#106Céramique Montoise
Twee art deco lampvoeten van Bergens aardewerk met een meerkleurig floraal decor van Antoine Dubois. Eén met kleine schilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 40 -
#11Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vijf grote sierschotels, een aperitiefschotel, een wandbord, een asbak en een vide-poche. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 20 / 35 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Tiko, Gouda
Een lot aardewerk, bestaande uit een aperitiefschaaltje, en drie verschillende kannetjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#95
Een kraagvaas en een grote schenkkan van Gouds aardewerk met blauw en geel decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Dim. h: 26 & 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#129Céramique Montoise - Ären plateel
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote schenkkan, een tulpenvaas en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#111Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit tweee kruikjes, een platte schenkkan, een bol vaasjes, een vaasje met opschrift ‘Luxembourg’ en een kopje met schoteltje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#61Royal Zuid-Holland
Een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Mabel’. Onderaan gemerkt. Jaarmerk 1920.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een vaas en een cachepot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 11 - 26 cm -
#57Regina, Gouda
Twee designvazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 25 / 40