Other lots by Royal Goedewagen, Gouda
-
#153Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#11Royal Goedewagen, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bonbonnièere, een vaas, een kruikje, een kaasbord en vijf sierbordjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 30/40
Similar lots by type
-
#152Royal Zuid-Holland, Gouda
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit twee theepotten, vier vazen, een kommetje, een aperitiefschaal en een dekselpotje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 38 cm -
#133Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 25 cm -
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#138Flora, Gouda
Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cm -
#149Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#150Koninklijke Goedewaagen, Gouda
Een gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 10 cm -
#137Flora, Gouda
Een lot meerkleurig Hollands plateel, waarbij vier vaasjes met decor ‘Herfst’ en een vaasje en een jardinière met decor ‘Daisy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 23 cm -
#134G. Dubois, Baudour
Een aardewerken jardinière met meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#130Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm -
#131Regina, Gouda
Een een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11 - 38 cm -
#136
Vijf asbakken van mat Hollands aardewerk met het logo van Verheul (autobussen en vrachtwagens), waarbij twee in blauw en drie in wit. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#143Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#140Céramique Montoise
Twee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#148Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#146Ivora, Gouda
Een inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#141
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#145Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm
Other lots in this auction
-
#168Céramique Montoise
Een lot van vier stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een sierjardinière in de vorm van een vis, een mandje, een oorvaas en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 - 27 cm -
#178S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#66Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een vaasje en twee kleine jardinières. Decor ‘Fanny’. Onderaan gemerkt. Vaasje gerestaureerd en met schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40/45 -
#176Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 26 cm -
#160Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm -
#82Royal Zuid - Holland
Een vaas en een schenkkan van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Daisy’ & ‘Zomer’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 & 29 cmEstimate: € 40/50 -
#12Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een jeneverkruik, een tabakspot met messingen deksel, een lampvoet, een vaasje, een zoutbakje en een sierbordje. Bijgevoegd zes kleine bordjes, een asbakje, een kommetje en een zoutstrooiertje in de vorm van een molen van rood op wit aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 34 cmEstimate: € 30/40 -
#128Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een bolle vaas, drie kannetjes en een kleiner bol vaasje. Decors ‘Ata’, ‘Frato’, ‘Mara’, & ‘Plonia’. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 19 cm -
#118Dubois, Bouffioulx
Een grote vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van steekspelende ruiters. Onderaan gemerkt. restauratie aan de hals.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#51Zenith, Gouda
Twee aardewerken tabakspotten met meerkleurige decors en met messingen deksels. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 20 & 26 cmEstimate: € 40/60 -
#33Royal Gouda, Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vierdelig rokerssetje op plateau, twee vaasjes, een schenkkan en een kandelaar. Decor ‘Banda’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 3 - 24 cmEstimate: € 40/60 -
#60Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kruik en een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van bloeiende takken, ‘Unia’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 15 & 19 cmEstimate: € 25/30