#47
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/35 -
#161
#286Atlas Editions
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#50
“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
#231
Een houten veldezel.
#109
Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25/30 -
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#173
Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
#127Villeroy & Boch, Dresden
Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#92Val Saint-Lambert
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 38 cmEstimate: € 60/80