#145“De afwas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CVD Heuvel”.
"The dishes". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "CVD Heuvel".No longer availableOnline onlyDim. 69 x 59cmEstimate: € 75 / 150 -
#92Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
#21Een lot van 2 spiegeltjes uit 2 formaten met houten frame.
#257Een houten marqueterie kistje met een zonvormige tekening, het bovenste deel van het slotje ontbreekt.
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#86Een lot van vier kleine polychrome Vieux-Brussel porseleinen Mariabeeldjes.
A lot of four small polychrome Vieux-Brussels porcelain Maria figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5+ cmEstimate: € 15 / 25 -
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
A silver plated coffee and tea set on tray. The tray is marked Wiskemann.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 90