Similar lots by type
-
#42Kaiser, Germany
Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 18 cmEstimate: € 25/35 -
#87Goldimari
Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig porselein met Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine multicolore à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 35/45 -
#17
Een theepotje en suikerpotje van Cantonporselein. Omstreeks 1900.
Théière et sucrier en porcelaine de Canton. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 40/60 -
#65
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/80 -
#9
Een vaas van veelkleurig Cantonporselein versierd met personages in uitsparingen. Bodem doorboord. XIXde eeuw.
Un vase en porcelaine polychrome de Canton à décor de personnages dans des cartouches. Fond troué.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 50/65 -
#5
Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 30 cmEstimate: € 60/80 -
#74
Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#279
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#213
Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.
Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cmEstimate: € 20/30 -
#12
Een recente vaas in Chinees porselein.
Un vase récent en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 20/25 -
#98King’s, Capodimonte
“Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.
Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#46
Twee verschillende koppen met onderschoteltjes van Brussels of Parijs porselein met meerkleurige en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.
Deux différentes tasses avec soucoupes en porcelaine de Bruxelles ou de Paris aux motifs multicolores et dorés. Fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#191
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 50/70 -
#259
Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#262
Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.
Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#40
“Jongen met vogelkooi” en “meisje met bloemen”. Twee groepjes van biscuit. Onderaan gemerkt.
« Garçon à la cage à oiseaux » et « Fille aux fleurs ». Deux groupes de biscuit. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 cm - 18 cmEstimate: € 25/35 -
#219
Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#67
Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie verschillende recente vazen, een schotel met deksel en een bord naar Wan Li voorbeeld.
Lot de porcelaine de Chine, composé de trois vases récents différents, d'une soucoupe avec couvercle et d'une assiette à l'exemple de Wan Li.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#45Woldershof, Bavaria
Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#182
Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de cinq vases différents en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 14,5 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#101
Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 4& cmEstimate: € 40/60 -
#39Delft
Een dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.
Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 44 cm Ø 36 cmEstimate: € 25/35 -
#277
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#188
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60/80 -
#283
“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#126Frank Hoge
“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 49 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#225
Drie decoratieve reproducties van botanische prenten en eentje met vogeltjes.
Trois reproductions décoratives d'estampes botaniques et une avec des oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#187Louis Rylant
“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 37 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#54
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#33
een groenteschaal, een suikerpotje en een melkkannetje van verzilverd metaal.
Un légumier, un sucrier et un pot à lait en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 7 & 11 cmEstimate: € 20/25 -
#250
Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.
Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 cm Ø: 16,5 cmEstimate: € 20/25 -
#274
Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.
Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 15/25 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#270
“Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.
Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#211Jehanne Dinjeart
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80