#55Een 18 K geelgouden hanger bezet met 20 Franse Frank van 1907.
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
#575Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Paire de chaises d'angle en chêne.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#322Twee gravures: Anne Cuypers, “Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis” (19 x 22 cm). Aquatint. Gesigneerd en genummerd 11/50 buiten de plaat (ruitje stuk). L;uis Icart, “Shoppende dames” (14 x 18 cm), gravure, ed. P. Schneider, Paris.
Deux gravures : Anne Cuypers, Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis (19 x 22 cm). Aquatinte. Signée et numérotée 11/50 hors planche ( L;uis Icart, « Mesdames commerçantes » (14 x 18 cm), gravure, éd. P. Schneider, Paris.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#175Een 14 K geelgouden armband met ronde en rechte schakels.
#703Een oude Italiaanse kassa.
#464“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Un lot de cuivre rouge antique, composé d'un pichet, d'un coquetier d’œuf d'oie et de trois théières/bouilloires.No longer availableEstimate: € 60 / 100