Other lots in this auction
-
#310
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#85
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. VVS Extra White.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct. VVS Extra White.No longer availableDim. 4,69 gEstimate: € 1000 / 1100 -
#79Tony Goosens
“Zuiderdokken 1941”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Zuiderdokken 1941. Un dessin sur papier. Signé et daté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#478Royal Boch
“Big cat”. Een beeld van gecraqueleerd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 76/600.
Big cat. Une sculpture en terre cuite craquelée conçue par Patrick Villas. Marquée et numérotée 76/600.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 250 / 280 -
#285
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en cabochon van jade van +- 8,04 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'un cabochon de jade de +- 8,04 ct.No longer availableDim. 8,64 gEstimate: € 900 / 1000 -
#97
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#103
Een gebeeldhouwd houten beeld van een man met snor. Mogelijk VIIe eeuws.
Une statue en bois sculpté d'un homme avec une moustache. Peut-être 7ème siècle.No longer availableDim. h: 50 cm (m.s.)Estimate: € 200 / 300 -
#189
Een Luikse staande klok in eikenhouten kast. Vernieuwd uurwerk.
Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne. Mouvement renouvelé.No longer availableDim. 242 x 53 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399Royal Tettau - Drache, Solingen
Twee op porselein gedrukte reproducties van XIXe eeuwse iconen, resp. uit Kiev en Moskou. Achteraan gemerkt en genummerd op 2000 exemplaren.
Deux reproductions en porcelaine d'icônes du XIXe siècle, respectivement de Kiev et de Moscou. Marquées et numérotées sur 2000 exemplaires au dos.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541
Een cilindrische paraplubak van Japans porselein met een blauw-wit decor van concubines in een tuin. Tijdperk Meiji, omstreeks 1900.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc de concubines dans un jardin. Epoque Meiji, vers 1900.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 85 / 100 -
#352
Een lot van vier topografische prenten van Brussel en Leipzig, handgekleurd, omstreeks 1800 en een prent met de kathedraal van Antwerpen.
Un lot de quatre estampes topographiques de Bruxelles et de Leipzig, coloriées à la main, vers 1800 et une estampe avec la cathédrale d'Anvers.No longer availableEstimate: € 80 / 120