#185Een zilveren ketting met hanger bezet met amber en barnsteen. 935‰.
#223Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.
#184Bernard Bosschaert‘Jonge vrouw met een bos bloemen’, olieverf op papier. Getekend Bosschaert B.
#140Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 250 / 350 -
#226Een bergère oorfauteuil met beige bekleding.
#216Een Engels bureau met drie laden en een groen lederen bovenblad.
#208Een paar witte gietijzeren piedestals.
#201Een set van 2 Bergère stoeltjes, hout met velours stof.
#273Een vintage mechanische cognac verwarmer/schenker, messing op houten voet.
A necklace with matching bracelet set with pearls and 18kt yellow gold beads and clasp.No longer availableDim. P: 7 mmEstimate: € 900 / 1000