#57“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
#2Een balustervormige geglazuurd aardewerken lampenvoet met getorste ribben.
#117Een maquette van een vissersboot.
#107Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.
#114Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
#226Jan De BelderPeriod: °1953“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#293L. Duquenne“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#230F. Voisin“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#186Een notenhouten bijzettafeltje.
#24Een schouwklokje van bruingepatineerd kunststof, versierd met twee muzikantjes en twee duifjes.
Pendule de cheminée en plastique patiné brun, à décor de deux musiciens et de deux pigeons.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70