Other lots in this auction
-
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#190W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#233Steiff
“Pascha Tiger Cub, Jonge tijger”. Gemerkt “Knopf im Ohr”. Nummer 0870/60
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#236
Lot stripalbums. O.m. Piet Pienter en Bert Bibber, Kiekeboe, Dees Dubbel, Pits & Kaliber, Kari Lente, Jommeke, Karl May, Bessy, Speciale Edities Suske en Wiske, Jerom, Tijl Uilenspiegel (Strip Klassiek) enz. enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#259Marc Sleen
“De Avonturen van Nero & Co”. 39 albums. Ongekleurde exemplaren (33), oude uitgaven eind jaren 50, begin 60) in zeer gelezen staat. Vierkleurige exemplaren, (6) jaren 60 tot 90, goede staat. Ed. Het Volk, Standaard UItgeverij en Scriptoria.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#18
Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#153
Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.
Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 12 x 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#163
Een paar reproducties in een kadertje.
Deux reproductions dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210A. Koekkoek
“Hoeve de Kluis, Kasterlee” & “Zicht op de Liereman te Turnhout”. Pastel op papier. Eén gesigneerd.
« Hoeve de Kluis, Kasterlee » & « Vue du Liereman à Turnhout ». Pastels sur papier. Un signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 20 / 30