Other lots in this auction
-
#252
Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/50 -
#106
“De bevrijding” & “D-Day”. Twee documentatieboeken over de tweede wereldoorlog.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/30 -
#202Kaiser
“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15/25 -
#35
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig famille-rosedecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de la famille rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 70/100 -
#254
Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 12/15 -
#23Boch La Louvière
Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 15/25 -
#14
Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Zwaard afgebroken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 25/40 -
Drie verschillende hoge vazen van kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 45 - 70 cm -
#244
Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#236
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cmEstimate: € 25/40 -
#189Steiff, Germany
Twee pluchen luipaarden, waarbij een oude en een recentere.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 35 & 45 cmEstimate: € 40/60 -
#267Ernest Claes
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 60/100